Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy nő miért csinálja ezt?

Egy nő miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Tinderen megismerkedtünk át vittük a beszélgetést instára.

Pár nap után elhívtam találkozni amibe lelkesen bele is egyezet majd a találkozó előtt 4 órával közli hogy jajj ő bulizott és fáradt nem jó neki. Ezzel úgy voltam nem baj első talit lemondja nem para megbeszéltük a kővetkezőt a következő hétre és előtte pár nappal mondja hogy amúgy bizonytalan a dolog mert hogy próbanapra megy. Persze utána nem is írt két napig és ez a tali is kuka lett. Utána beszéltünk újra és megbeszéltünk még egy találkozót hétvégére majd amikor írtam neki pontosan hol mikor utána ghostolt. Rá 2 hétre rá random be rakott close friendsbe és kirakott magárol storyt . Erre reagáltam azzal hogy benevetőztem és megkérdeztem hogy miért rakott cf-be amikor ghostol.

Utána írta hogy bocsánat hogy eltűnt blablabla jó adtam neki még egy esélyt bele egyezett a taliba amit javasoltam idézem szavait “nekem tökéletes a vasárnap” és ezután eljátszotta ugyan azt hogy ghostol az után a kérdés után hogy pontosan mikor hol.

Az ilyen nők mit éreznek de komolyan? És egyre több az ilyen és emiatt lehetetlen már ismerkedni tinderen.

21/f



2021. ápr. 20. 00:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
Rajtad kivul még 15 kannal ismerkedik... szerinted?!
2021. ápr. 20. 01:08
 2/13 anonim válasza:

Életkortól függetlenül felelőtlen viselkedésre vall, nem mer/akar semmilyen felelősséget vállalni. Alap esetben már a történet fele is sok.

Azért csinálja mert megteheti. Ha a férfiak többsége nem így reagálná le hogy mindig ad egy következő esélyt egy hasonlóan viselkedő nőnek, akkor rövid idő után elgondolkozna. Addig viszont leshetsz nagyokat mert ahogy helyesen írtad, eljátssza ugyanezt.

2021. ápr. 20. 01:54
 3/13 anonim válasza:
Az mi hogy "benevetőztem" ?
2021. ápr. 20. 03:51
 4/13 anonim válasza:
Az ilyen csak az egojat fenyezni jar tinderre, eloben valszeg beszari lenne talalkozni.
2021. ápr. 20. 06:34
 5/13 Noren1989 válasza:

Egopolír vagy bàstya, a lelkesebb fajtàból.


Sajnàlom, de hagyd a getzibe.

2021. ápr. 20. 07:34
 6/13 anonim válasza:
Ideje most megtanulnod h amikor egy lány igazán várja a randit, le se lehet vakarni. Ha pont előtte vmi kínja van, fáj a pocija, fejecskéje, akármi, ne is reagálj, csak töröld mindenhonnan, kivéve ha kifejti és sajnálkozik, illetve új időpontot ajánl, meghív vmire, van programterve, akk ér meg egy új esélyt. Ez amit veled csinált a csaj, annyi volt h lemondja mondvacsinált okkal, részedről rendben van, félmosollyal lezárja h te sem vagy különb, nincsenek határaid és amint látod be is játszotta még párszor csak h teljesen biztosan hülyét csináljon belőled és a bnőivel rajtad röhögnek azóta is valószinüleg. Ugyhogy tanuld meg a leckét, ne legyél ostoba és needy.
2021. ápr. 20. 07:37
 7/13 anonim válasza:

Ismerek egy ilyen lányt egyszerre 5 fiúval is megszokott beszélni találkozót negyedórás különbségekkel,és ha kiszemelt eljön akkor a többi lemondva. Tehát te a listán csak egy vagy neki. Talonban tart.


A fiúknak is szokása.


Üdv a modern világban

2021. ápr. 20. 10:21
 8/13 anonim válasza:
miért csinálja? Mert hagyod...
2021. ápr. 20. 11:22
 9/13 anonim válasza:
Mert megtehetik.
2021. ápr. 20. 20:05
 10/13 anonim válasza:
A párválasztás VÁLASZTÁS. Márpedig választani csak több opcióból lehet. :-))
2021. ápr. 21. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!