Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy nő miért csinálja ezt?

Egy nő miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Tinderen megismerkedtünk át vittük a beszélgetést instára.

Pár nap után elhívtam találkozni amibe lelkesen bele is egyezet majd a találkozó előtt 4 órával közli hogy jajj ő bulizott és fáradt nem jó neki. Ezzel úgy voltam nem baj első talit lemondja nem para megbeszéltük a kővetkezőt a következő hétre és előtte pár nappal mondja hogy amúgy bizonytalan a dolog mert hogy próbanapra megy. Persze utána nem is írt két napig és ez a tali is kuka lett. Utána beszéltünk újra és megbeszéltünk még egy találkozót hétvégére majd amikor írtam neki pontosan hol mikor utána ghostolt. Rá 2 hétre rá random be rakott close friendsbe és kirakott magárol storyt . Erre reagáltam azzal hogy benevetőztem és megkérdeztem hogy miért rakott cf-be amikor ghostol.

Utána írta hogy bocsánat hogy eltűnt blablabla jó adtam neki még egy esélyt bele egyezett a taliba amit javasoltam idézem szavait “nekem tökéletes a vasárnap” és ezután eljátszotta ugyan azt hogy ghostol az után a kérdés után hogy pontosan mikor hol.

Az ilyen nők mit éreznek de komolyan? És egyre több az ilyen és emiatt lehetetlen már ismerkedni tinderen.

21/f



2021. ápr. 20. 00:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
Képet küldtél már neki magadról? Lehet, nem akarja azt mondani, hogy nem tetszel, nem akar találkozni. De ha kétszer ilyet csinál valaki, biztos,hogy harmadszorra nem kérem randira. Mit jelent az, hogy ghostol?
2021. ápr. 21. 16:06
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Végül kiderült, hogy azért ghostolt mert , hogy rá írt az exe és felkavarodottak az érzelmei 🤣—>Trash of tinder

Ghosting= Egyik pillanatról a másikra eltűnik és nem ír többé

Benevetőztem= küldtem egy kinevetlek a g*cibe reakciót

2021. ápr. 22. 22:15
 13/13 anonim válasza:
neeee XD
2021. ápr. 22. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!