Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Match után miért nem írnak...

Match után miért nem írnak újabban a férfiak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor azt várják,hogy a nő írjon?

2021. ápr. 20. 22:19
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Én szoktam írni minden nőnek match után, de válasz nagyon ritkán jön. És lényegtelen, hogy mit írok, a sima szia-tól kezdve egy önéletrajzig írhatok bármit, a reakciók elmaradnak:D
2021. ápr. 20. 22:26
 2/37 anonim válasza:

Lehet nem jössz be nekik annyira, mint elsőre gondolták, vagy

Mindenkit jobbrahúznak, nem is figyelik ki az, és nem jössz be nekik, vagy

Épp ellenkezőleg, annyira bejösz nekik, hogy túlgondolják az egészet, és az a vége, hogy nem írnak, mert "miért pont nekem válaszolna"

2021. ápr. 20. 22:36
 3/37 anonim válasza:
Mennyien nem írnak? Átlagos férfinak 100 ból jó ha egy nő visszaír annyit hogy "Szia. Nem!" Ezért nem is néz már képeket mindenkit jobbrahúz.
2021. ápr. 20. 22:58
 4/37 anonim válasza:
Én írnék neked, csak nem húzol jobbra.
2021. ápr. 20. 23:06
 5/37 anonim válasza:

Valóban, a legtöbb esetben a nő elvárja, hogy te kezdeményezz, ezzel viszont nincs is baj. A válasz viszont gyakran elmarad, vagy pár rövid, egyszavas mondat után már nem érkezik üzenet.


Szerintem aki régebb óta van társkeresőn, az megunja ezt és már nem is ír akárkivel is matchel. Gyakorlatilag ráunt és már inaktív, csak nem törölte még magát vagy unalomból csak pörgeti a lányok képeit.

2021. ápr. 20. 23:30
 6/37 anonim válasza:
a nők is nyugodtan megmozdulhatnak ha akarnak vmit, egy sziába csak az egóhercegnők halnak bele
2021. ápr. 21. 00:16
 7/37 anonim válasza:

Badoon azt vettem észre h ha látom a pusht h " párban vagyok vkivel" akkor hiába nézem az activitinél nem látom. Így esélyem sincs neki írni vagy sztem ő se nekem.


Volt olyan h én akartam írni de nem volt rá opció... Fizetős szar amúgy már minden

2021. ápr. 21. 07:00
 8/37 anonim válasza:
Most kapjátok vissza azt hogy a nők sohasem válaszolnak, mégcsak vissza sem köszönnek. :)
2021. ápr. 21. 15:24
 9/37 anonim válasza:
Rég nem társkeresőztem de én se nagyon írtam a "párjaimra". vagy ha igen, csak trollkodtam velük.
2021. ápr. 21. 20:53
 10/37 anonim válasza:

2 éve amikor Tindereztem a matcheim kb 10%ra írtam rá.


Ritkán írtam rám nők és úgy vettem észre, hogy ők is csak azért mert rájuk kevesen írnak és kicsit kétségbe esetten próbálják a kezükbe venni az irányítást.


Plusz rengetegen úgy csinálják, hogy olyanokat is jobbra húznak akik annyira nem érdeklik és ha matchelnek sem írnak rá.

2021. ápr. 22. 00:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!