Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha lány létemre azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha lány létemre azt mondom a kiszemelt fiú ismerősömnek, hogy nem közömbös számomra?

Figyelt kérdés
Nagyon gyerekes dolog? Vagy túlzottan nyomulós? Szinte minden nap beszélünk és szeretném 100%-ban megerősíteni, hogy nagyon tetszik és szívesen adnék neki esélyt...

2021. ápr. 21. 07:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Egy próbát megér - szerintem néha a lányok is kezdeményezhetnek!
2021. ápr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

Nem gáz, semmilyen szabály nem írja elő, hogy ha a nő el akar érni valamit, akkor is a férfinak kell lépni :D

Ez ilyen berögzült hülyeség bizonyos embereknél, hogy hát ő a nő, nehogy már ő kezdeményezzen. Aztán azok úgy is járnak ;)

2021. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Voltak neki is már hasonló elszólásai, csak akkor még nem gondoltam, hogy azokat komolyan is gondolja...:)
2021. ápr. 21. 07:50
 4/30 anonim ***** válasza:
51%
1X mond el, vagy jelezd egyértelműen. Ha arra nem reagál többször ne hozd fel. Úgyis érzi,hogy bejön Neked, ha nem lép annak oka van.
2021. ápr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Inkább mondd el, mint jelezd. Kaptam már én is jelet, ami utólag belegondolva egyértelmű lehetett volna, de akkor nem esett le. Biztosabb ha elmondod.
2021. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%
szerintem nyugodtan megkérdezheted őt, hogy lenne e kedve sétálni veled egyet a parkban, vagy valami.. :)
2021. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
11%
"Te, Józsi, nekem nagyon bejössz pasiként is, szívesen vinném ilyen irányba a kapcsolatot"... Ez rendben ha viszonzott, de ha a pasi nem így gondolja mit mond rá?Hogy bocsi, de én nem így érzek. Ha valaki elviseli ezt, akkor legyen egyértelmű, mondja el. Én pl. padló alá süllyednék ha a szemembe mondaná,hogy nem jövök be Neki. Még akkor is így lenen ha nincs ebben semmi...
2021. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Gáz az,hogy nem vagyunk képmutatók és nem játszuk az érzelmi analfabétát?Mire célravezető szerinted a közöny, ezt mondja már meg nekem valaki.Bizonytalanságban tartani a másikat?Hú de jó, micsoda büszkeség girl power 444!!!

Ha beszélgettek már egy ideje és voltak neki jelzései amit nem vettél,de tetszik neked a pali akkor ez a minimum,hogy befejezed a közönyt és kicsit te is lépsz ezirányba, persze csak ha akarod.....

2021. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%

És a pasi miért nem lép ha bejön Neki a kérdező?Mert azért azt csak leveszi,hogy a másik mit érez. Sőt, ha nem veszi is le, ha bejön Neki tehetne egy próbát.

Ha viszont annyira bátortalan,hogy nem meri más síkra vinni a kapcsolatot kérdés,hogy kell-e ilyen pasi.

2021. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
9%
Számomra elveszne ezzel a vadászösztön és ha eddig a nő érdekes volt számomra, akkor már nem lesz az. Kövezzetek meg, de szeretem ha 2-3 szor visszautasít a nő és utána is csak nagyon lassan enged magához közel, utána viszont elsöprő szerelem lesz. Volt már 2 ilyenben részem, pazar volt.
2021. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!