Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esetleg itt olyan idősebb...

Van esetleg itt olyan idősebb nő (40-70) Borsod-Heves környékéről, aki szívesen ismerkedne egy fiatal férfival, és támogatni is tudná? 32F

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, egyébként is az idősebb nőket szeretem, szóval semmilyen megjátszás nem lenne a kapcsolatban, ettől még őszinték lennének az érzelmek, a vonzalom, majd a szeretet. Hosszú távú kapcsolatban gondolkodom. De szükségem volna a támogatására is. Egy kedves, értelmes, intelligens hölgyet keresek.


Többet privátban.


2021. ápr. 29. 12:05
1 2
 1/15 anonim válasza:

Támogatlak én!

Hajrá, jól csinálod! Csak így tovább!

2021. ápr. 29. 12:32
 2/15 anonim válasza:
Feltűnt, hogy ez itt nem a puncs.hu ???
2021. ápr. 29. 12:39
 3/15 anonim válasza:
Aha! Őszinte érzelmek meg a pénz! Hát persze!
2021. ápr. 29. 16:11
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as, te aztán tudod, igaz? A pénz csak egy teljesen másodlagos dolog.
2021. ápr. 29. 16:13
 5/15 anonim válasza:
32 évesen egy 69-70 éves nővel. Na ne nevettess ! Én 61 vagyok, de egy szavadat sem hinném el, ami érzelmekről szól. Miért nem írod le kerek-perec, tartson el a két szemedért. (vagy másért )
2021. ápr. 29. 16:52
 6/15 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen azt gondolsz, amit akarsz. Nem hiszem, hogy magyarázattal tartozom egy vadidegen kötözködőnek, akinek nincs jobb dolga. Egyébként volt már idősebb korú nővel kapcsolatom, támogatás nélkül.
2021. ápr. 29. 16:56
 7/15 anonim válasza:
Én elhiszem hogy volt, de tuti nem volt 70 éves. 50 körülinek saccolnám, és azt még el is hiszem.
2021. ápr. 29. 17:43
 8/15 anonim válasza:

Bocs, korosztályilag már pont nem férek bele...


P.s de van finom kocsonya, azzal szívesen megkínállak fiam


72/L

2021. ápr. 30. 00:39
 9/15 anonim válasza:

Kérdező, miért döbbensz meg azon,hogy támadnak?Ha csak simán idősebb nővel szeretnél ismerkedni az se nagyon természetes, de valamennyire elfogadott. De az,hogy támogatást kérsz, aztán odaírod,hogy akár még kapcsolat is lehet ebből...hát figyelj...undorító.


Heves megyei vagyok, nő, volt már korkülönbséges kapcsolatom. Támogatás nélkül. Van megtakarításom de azt a gyerekemre és magamra költöm,vagy tartalékolok, de hogy egy vadidegen pasit támogassak?Ugyan, menj már!Mit képzel sz, és mit képzelnek azok, akik Hozzád hasonlóan gondolkodnak?Egy 40+-os nő bármit megtesz azért,hogy kiszolgáltassa magát egy valamivel fiatalabb pasinak?

32 évesen támogatást kérsz. Miért nem tudod eltartani magad?

2021. ápr. 30. 10:45
 10/15 anonim válasza:
Sok szánalmas ismerkedési próbálkozást láttam már itt, de ez nagyon a legalja szint még az oldal általános színvonalához képest is. Legyen már tököd basszus. 32 éves férfi pitizik anyagi támogatásért idősebb nőknél? Anyagi gondjaid vannak? Férfi vagy, oldd meg magad. Mégis hogyan nézzen férfiszámba bármelyik nő is ha magadról sem tudsz gondoskodni?Nem hogy egy családot eltartani. Bocs, de ez kikívánkozott belőlem. A kérdésed egyébként amilyen irritáló felér egy provokációval, szóval ne csodálkozz az ilyen kommenteken.
2021. ápr. 30. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!