Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány akinek kellene...

Van olyan lány akinek kellene egy félénk fiú?

Figyelt kérdés

nem tudom pontosan mi ennek az oka, de gonolom az hogy nem sok sikerem volt még a lányoknál

amúgy az életben határozott vagyok, de a lányoknál viszont bizonytalan

Lehet így barátnőm?


2021. máj. 2. 21:06
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem. Egy nőnek kell a biztonság érzet, némi dominancia, nem csak az ágyban, hanem, hogy tudja hol a helye a hétköznapokban. Ez így hülyén hangzik, de fontos, hogy legyen belső erőd, és ezt a kapcsolatban is demonstrálni tudd. Ekkor fognak felnézni rád a nők, és mernek finom energiával élni, nőként létezni.
2021. máj. 2. 21:16
 2/4 anonim válasza:
Azért a dominánsabb csajoknak lehet tetszene hogy félénk vagy és meg tudnak védeni.
2021. máj. 2. 21:20
 3/4 anonim válasza:
Ne légy félénk! Én is ilyen vagyok, de ha kicsit próbálkozol és nem csinálsz belőle nagy ügyet, akkor könnyebben megy.
2021. máj. 2. 22:04
 4/4 anonim válasza:
Női szemmel sokkal vonzóbb az, ha valaki határozott. Valamiért jobban beleillik a férfi szerepbe az, hogy vigye a beszélgetést, hogy kezdeményezzen stb. Nem azt mondom, hogy egy nő ilyeneket sose csináljon. Én is tudok határozott lenni, de nem bírom, ha valaki nagyon tutyimutyi és minden csodát tőlem vár, fárasztó egy idő után.
2021. máj. 2. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!