Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon hasonlítunk a legjobb...

Nagyon hasonlítunk a legjobb barátnőmmel. Folyton összekevernek minket, stb ő mindenkinek kell én pedig szinte senkinek..Miért?;(

Figyelt kérdés

Egy idősök vagyunk, tényleg nagyon hasonlítunk egymásra és nem ertem, hogy nekem miért nem jön össze soha senkivel sem, míg neki állandóan van valakije? Utána szinte futnak a fiúk, mondom, ha nagyon akarná akárkit megkaphatna. Míg itt vagyok én, soha nem volt barátom, az első csókom se volt még meg és 19 vagyok. Igaz én eléggé válogatós vagyok, jobban megnezém kivel van dolgom, de én sem a tökéletességre megyek, csak ritka az olyan, aki tényleg tetszik annyira, hogy össze is jönnék vele. És mikor tetszik is valaki és beszélek vele, úgysem jön össze , mert úgy erzem nem tartanak eléggé értékesnek, hogy ne csak egy opció legyek, hanem tényleg engem akarjanak barátnőjüknek. Ez van az én részemről, de azt vettem észre, hogy a fiúk is így vélekednek rolam. Vagy lehet, hogy tetszem nekik, de sose kezdeményeznek szinte (csak ilyen idióták)

Most is neten beszélgettem egy csavoval több, mint egy hónapig minden áldott nap..(persze beleéltem magam)de most a napokban abbamaradt a beszélgetés, még csak találkozni sem hívott el, pedig jól megértettük egymást, és én szerettem volna többet, de úgy látom én sosem kapom meg azt, hogy egy fiú akarjon engem, tegyen azért, hogy az övé legyek, mindig csak egy opció vagyok mindenki számára, arról nem is beszélve, hogy valaki teperjen értem, pedig nem teszem az elérhetetlent.

Talán az még fontos, hogy eléggé visszahúzódó vagyok, barátnőmhöz képest (történtek régen dolgok, amik eléggé visszahuztak az önbizalmambol)

Adjatok tanácsot kérlek, már kezdem feladni a reményt, hogy valaha is összejön valami valakivel, mert úgy vagyok vele, hogy annyira ritkán tetszik meg valaki “úgy” olyankor minden energiámat ebbe a kapcsolatba fektetem úgymond (nem is beszélek addig mással) de nem éri meg ez a beketetett energia, mert úgysem térül meg, úgysem lesz belole semmi.


2021. máj. 3. 10:22
1 2 3
 1/22 Tepfal válasza:
Te le vagy kötözve, vagy te miért nem tudsz kezdeményezni? Miért a férfi "kötelessége"? Lehet, hogy a barátnődnek azért van nagyonn "szerencséje", mert nem várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön.
2021. máj. 3. 10:28
 2/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem kezdeményezek? Kezdeményeztem már, volt randi is és pofáraesés lett a vége.
2021. máj. 3. 10:31
 3/22 anonim válasza:

Természetileg is ugyanolyanok vagytok?

Nagyon sokat nyom a latban,hogy ki milyen személyiség.

2021. máj. 3. 10:33
 4/22 A kérdező kommentje:
Hat mondom, neki több az önbizalma, szószátyárabb, sokkal inkább benne van a dolgokban, mint én, bevállalósabb. És tudom, hogy itt lehet a probléma, de hát minden ember más, sokkal visszahúzódósabbaknak is van barátjuk. Úgyhogy nem ertem mi a probléma.
2021. máj. 3. 10:36
 5/22 Tepfal válasza:

"a napokban abbamaradt a beszélgetés, még csak találkozni sem hívott el, pedig jól megértettük egymást, és én szerettem volna többet, de úgy látom én sosem kapom meg azt, hogy egy fiú akarjon engem, tegyen azért, hogy az övé legyek,"


Hát ebből nekem nem úgy tűnik, hogy te tennél ezekért a kapcsolatokért. Mi az, hogy abbamaradt a beszélgetés? Te írtál neki többször és nem válaszol? Akartál volna menni valahova vele, de Ő nem hívott el téged, ő nem tett azért, hogy a tiéd legyen. És te mit tettél?


Amúgy meg az, hogy valakinek sok kapcsolata van, önmagában nem ér semmit, egyáltalán nem mindegy, hogy milyen az a kapcsolat. Én 100%-ig biztos vagyok benne, hogyha mindegy lenne, akkor te is találnál könnyen párt. Az meg, hogy van, hogy nem jön össze, a világ legnormálisabb dolga. Van a földön 8 milliárd ember, miért gondolod, hogy az első (néhány) akikkel randizol, pont az lesz, akivel majd leéled az életed. Próbálkozni kell! 19 éves vagy, ez tudom, hogy nem vigasztal, de sok időd van még. Dolgozz magadon, tanulj meg barátkozni, jól érezni magad emberekkel, járj olyan helyekre ahol új embereket ismersz meg, de a társkereső se ciki.

2021. máj. 3. 10:49
 6/22 anonim válasza:
Pont te csinálod jól. Az igazit keresd, ne csak valakit hogy legyen. Ne siettesd, majd jön.
2021. máj. 3. 10:58
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát az utóbbi pár napba, már alig beszéltünk pár szót, én kerestem válaszolt, 1-2 mondat és annyi..leseenelt, nem irt többet, én pedig nem kerestem akkor. Biztos van neki más.
2021. máj. 3. 11:02
 8/22 anonim válasza:

Velem, ugyan ez a helyzet, csak fiúként, nekem se volt még soha párkapcsolatom, nem is csókolóztam. Most fejlesztem magam, hogy ne legyek visszahúzódó, mert szerintem ez a baj nálam, neked is azt tudom javasolni, hogy fejleszd magad.


Javaslóm még, hogy próbáld ki a Tindert, ha mást nem is legalább egy kis önbizalmat szerzel, és legalább azt mondhatod , hogy adtál esélyt neki.

2021. máj. 3. 11:02
 9/22 anonim válasza:

" több, mint egy hónapig minden áldott nap"


gondolom sok jelét adtad h taliznál.. miről beszéltetek ennyit? milyen stílusban? milyen képet kapott rólad?

2021. máj. 3. 11:05
 10/22 A kérdező kommentje:

Igazabol csak a hülyülés ment végig. Persze beszéltünk komoly dolgokról is, de nem jellemzően. Eleinte azt hittem, hogy csak “arra” megy, mert állandóan csak az “olyan” mémeket kuldte, meg hozta fel témának én pedig megelégeltem és megkérdeztem tőle, hogy csak dugni akar, és azt mondta, hogy lehet hogy úgy tűnik, de nem, mert akkor már rég találkozott volna velem.

Azt is kerdezte nemrég, hogy hány baratnom tudja, hogy mi beszélgetünk és hogy nem szidják a száját, hogy miért nem hív már ki talizni!? Szóval tudatában van ezzel.

Meg, ha rajta mult volna, akkor intim képcsere is lett volna, de mondtam hogy koszi nem. És lehet úgy tűnik, hogy tényleg csak arra ment, de nem mert utána is rengeteget beszélgettünk. És mondta, hogy ő sem kurv @kat keres, nehogy azt higyjem sőt.

2021. máj. 3. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!