Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen tanácsokat tudnátok...

Milyen tanácsokat tudnátok adni? Még sose volt kapcsolatom, de már kezdem magányosan érezni magam régóta, de nem megy nekem ez a "párkeresés". Hogyan kezdjek bele, mert semmi ötletem. (lent)

Figyelt kérdés

Szokták mondani várni kell türelmesen, de nem történik magától semmi!

Pár próbálkozásom is ami volt mind csak kudarc. Esetleg konkrét történeteket is meghallgatnék emberektől, vagy akármi. Úgy érzem mint ha ez lenne a sorsom és örökre egyedül maradnék, ami nagyon nyomasztó.

Volt már valaki hasonló cipőben?


25/Fiú



2021. máj. 6. 17:16
1 2
 1/11 anonim válasza:

Gyúrás

Ennyi.

2021. máj. 6. 17:46
 2/11 anonim válasza:

Menj el parkokba futni, vagy akár a Margit-szigetre ott nagyon sok csinos lányba bele lehet botlani futás közben.

Válaszd te is a futást és miközben látsz egy lányt a parkban futás után megpihenni és te is nyitottnak látod a lányt és nem látod elutasítónak nyugodtan oda mehetsz hozzá beszélgetni.

2021. máj. 6. 18:11
 3/11 anonim válasza:
Én Margit-szigeten futások közben ott ismerkedtem meg egy lánnyal, kedvenc hobbi volt, jól elbeszélgettünk és mindig megbeszéltünk egy időpontot, hogy akkor fussunk közösen és jól kijöttünk.
2021. máj. 6. 18:15
 4/11 anonim válasza:

Ezt teljesen átérzem😅

17l

2021. máj. 6. 18:35
 5/11 A kérdező kommentje:
Élőben illetve interneten is annyira erőltetnek érzem az ismerkedést ha ez az alapvető cél, más nincs így ezzel?
2021. máj. 6. 18:53
 6/11 anonim válasza:

Nincs, cica. Mert a többség azért életrevalóbb. :) Most komolyan, élőben és interneten is erőltetettnek érzed az ismerkedést, akkor mégis mi a frászt akarsz, hogyan kéne ismerkedni? Tényleg kíváncsi lennék, mit válaszolsz.

De ahogy érzem te is csak olyan vagy, aki még mindig komolyan elhiszi, hogy álmai nője egy random délután egyszer csak becsönget hozzá...

2021. máj. 6. 20:25
 7/11 anonim válasza:
Fideszes vagy?
2021. máj. 7. 00:40
 8/11 anonim válasza:
Varod a sult galambot a szadba repulni, ezert nem tortenik semmi
2021. máj. 7. 13:13
 9/11 anonim válasza:
Voltam én is így. 27 évesen jött össze nekem először. Mindenképp tegyél valamit az ügy érdekében, mert magától nem fog megoldódni. Ismerkedj a neten, ha nincs más lehetőséged. A közös hobbi is jó kiindulási alap, de szerintem, ha leírod, hogy simán csak csajozni szeretnél, az is elég.
2021. jún. 7. 05:41
 10/11 anonim válasza:

Utolsó vagyok.


A kudarcokat ki tudnád fejteni bővebben?

2021. jún. 7. 05:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!