Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Esetleg magadra ismersz?

Esetleg magadra ismersz?

Figyelt kérdés

Minduntalan keresek, mint bárki más. Nem vagyok balfék, incel, idióta, inkompetens, nárcisztikus csak más, ámbár nem akarok más lenni, de nem leszek mindenáron tömeg sem. Ha nem szeretsz olvasni, akkor nincs mit tovább.


Sznob vagyok, de nem vagyok lenéző. A sznob nem is azt jelenti. Fontos számomra a műveltség, az értelem. A társam egyenlő félként akarom kezelni, nem pedig szolgaként, de félre értés ne essék, a feministáktól a falra mászom.


Én szimplán egy értelmes nőt szeretnék, akinek vannak tervei, ambíciózus, nem esik zavarba, ha valamiről komolyan kell beszélni, de azért nem is karót nyelt. Kiegyensúlyozott és kezelhetetlen, mert egy nőben kell legyen némi ellentmondás és én nőt keresek.


Viszont legyen hűséges, s mi mindennél fontosabb, határozott értékrenddel rendelkezzen. Én nem passzolok a mai világgal, ahol már mindent felül ír a p**ci és a f**sz, s a karrierista szétgürizett kirakat világra sem vágyom, a nagyot mondás, a rivaldafényre. Jó nekem a békesség, a meghittség, a szeretet és a többi már-már nyálas ****. Szóval valami ilyen nővel beszélgetnék. S habár nem ismérvem a felületesség, azért legyen csinos, inkább vékony.


Ha esetleg van itt ilyen lelkivilágú nő inkább 20 felett, szívesen megismerném :)


2021. máj. 8. 17:48
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
Kapcsold,ki a TV-t és az internetet,mert már ők irányítanak téged .
2021. máj. 8. 18:01
 2/39 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem tudom értelmezni ezt a hozzászólásod.
2021. máj. 8. 18:19
 3/39 anonim válasza:
Januárban van a szülinapod?
2021. máj. 8. 18:54
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem
2021. máj. 8. 20:11
 5/39 anonim válasza:
Az elején még tökre szimpatikus voltál, de egy-két hozzászólásod után nekem elment a kedvem az ismerkedéstől. Egyébként én nem vagyok feminista, de szerintem semmi baj nincs velük, ráadásul igazuk is van (legtöbb esetben)
2021. máj. 8. 21:15
 6/39 anonim válasza:
Semmilyen szempontból nincs igaza egy feministának. Aki 2021-ben se látja, hogy bőven egyenlőség van, az húzza ki a fejét a homokból, mert nagyon-nagyon mélyen van.
2021. máj. 8. 23:33
 7/39 anonim válasza:

"Kapcsold,ki a TV-t és az internetet,mert már ők irányítanak téged ."

Ez a csávó kb. az egyik legnormálisabbak közül valók, akik itt keresnek párt. Erre ide írod teljesen helytelen módon hogy kapcsolja ki a TV-t az, akinek már normálisabb értékrendje van. Képzeljétek el, hogy ezek az emberek így sétálnak az utcán és osztják az észt, egy olyan buborékban élnek, ahol ők TUDJÁK mi történik, hogy kinek mire lenne szüksége, meg ehhez hasonlók. Ha még ráadásul ilyen idősebbek, akkor sok áldozat még képes elhinni nekik, hogy jót mond egy ilyen ember.

2021. máj. 9. 02:20
 8/39 anonim válasza:
Nekem tetszik a leírás. 27 vagyok, mehet privát? :)
2021. máj. 9. 12:02
 9/39 anonim válasza:

A feminista azt jelenti, hogy a nőket egyenlőnek kezeli a férfiakkal szemben. Szóval, ha szerinted a két nem egyenlő, tulajdonképoen feminista vagy :)

Ez alapján pont, hogy mindig a feministáknak van igazuk szerintem :)

2021. máj. 27. 14:21
 10/39 A kérdező kommentje:

Hogy miért nem szeretem a feministákat, tökéletes példa rá, hogy egy egyszerű megjegyzés egyesekből milyen gondolati láncot indított meg. Beszélhetünk persze arról, hogy mit is jelent a feminista, mint definiálandó fogalom, meg beszélhetünk arról, hogy miképp működik a gyakorlatiasságban ez a közeg.


Szerintem fölöslegesen egyenlősgről beszélni bizonyos értelemben. Emberileg a két nem egyenlő, viszont személyes véleményem szerint a szerepek különböznek, de ezzel nem arra céloztam, hogy a nő csak mosogasson, főzzön és gyereket mosson. Szimplán arra utaltam, hogy semmi kedvem nincs a párommal a nemek harcát vívni, amit előszeretettel a feministák idéznek elő az egyenlőség égisze alatt (néha jogosan).


#5

Kedves válaszoló, a te válaszod sem tudom hova tenni.

"de egy-két hozzászólásod után nekem elment a kedvem"


Konkrétan két hozzászólásom volt ezt leszámítva, a következők:

- "Bocsi, nem tudom értelmezni ezt a hozzászólásod."

- "Nem"


Nem tudom ebből miker sikerült levonni, de eztán ha nem bánod nem is akarom tudni. :)

2021. máj. 27. 18:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!