Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Srácok,nektek mi fontos egy...

Srácok,nektek mi fontos egy lány kinézetével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kiváncsi hogy a belső vagy a külső fontos hanem hogy mikor megláttom egy lányt az utcán akkor mi kelti fel az érdeklődéseteket.

2021. máj. 8. 22:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ha nem ribis, és van egyénisége.
2021. máj. 8. 22:18
 2/14 anonim válasza:
Kövezzetek meg, de ha lehet, először az arcát nézem meg. 😀
2021. máj. 8. 22:24
 3/14 anonim válasza:

Én is az arcát nézem meg.

Olyanok tetszenek mint Mohácsi Brigi.

2021. máj. 8. 22:28
 4/14 anonim válasza:
Az első az arc, azon belül is a szemek. :)
2021. máj. 8. 22:34
 5/14 anonim válasza:

"megláttom egy lányt az utcán akkor mi kelti fel az érdeklődéseteket."


Ha nem cicababásan öltözik, meg nem szivárvány színekben van. Ha sötétebb ruhákban jár, bakkancs és lánc van az oldalán, akkor az már jó pont. Ha fogszabályzós és vagy szemüveges az is. (a kettő külön külön és együtt is érvényes)


Nézem a test alkaltát is, bejönnek a duci lányok is és a véknyak is. De ezt is nezem azért. A másik döntő az az arc, nem kell, hogy tökéletesen gyönyörű modell arca legyen. Egy teljesen átalgos (mármint az én szememben) tökéletesen elég. Amúgy se attól szeretek meg egy lányt, mert szép. Hanem azért szép, mert szeretem.

2021. máj. 8. 22:34
 6/14 anonim válasza:
Mindent. De a szem és az arc a domináns. Egy szép mosolygó szem és arc nálam felül tudja írni elég magas fokig az alak beli “ideált”.
2021. máj. 8. 23:32
 7/14 anonim válasza:
Arc és öltözködés.
2021. máj. 9. 00:00
 8/14 anonim válasza:

Az ideálom külsőleg: alacsony, vékony, szemszín, hajszín tejesen mindegy, legyen szép arca, legyen ápolt, és igényes magára.


Belső: Legyen kedves, megértő, hűséges, őszinte.


Igazából én egy olyan lányra vágyok, aki mellett boldog lehetek, és én is boldoggá tehetem, akivel ne kelljen egymásnak hazudni, és titkolózni, és mindent eltudjunk mondani,

megtudjunk beszélni egymással. Akivel számíthatunk egymásra ha segítségre van szüksége valamelyikünknek.

2021. máj. 9. 00:10
 9/14 anonim válasza:

Nekem ha igényesen van felöltözve, de nem feltűnési viszketegségben van, meg érezni, hogy nem az egekben jár az egója.

Illetve amit nézek az az arc és a hozzá tartozó haj. A hajnál a hosszú hajat szeretem, abból is leginkább a barna hajat, azért meg tudok veszni.

Ha már beszélünk, akkor a szemeit nézem mélyen, mert el tud varázsolni.

Ja és engem meg itt kövezzen meg aki akar, de ha valakit komolyan veszek, azt egy ideig nem testszkennelem le, csak ha már mint kitüntetés nem lesz a meglesés (remélem érthető a különbség 😂)

2021. máj. 9. 09:24
 10/14 anonim válasza:
Kövezzetek meg, de nekem az jön be egy lány külsejével kapcsolatban, ha nem olyan nádszál vékony, mint a legtöbb lány akit látok, esetleg van egy kis pocakja, molettebb, formásabb. Ezen kívül az arca ami még döntő számomra, az a tipikus kislányos arc, ami szerintem a legszebb.
2021. máj. 9. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!