Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 29 éves leszek most sosem...

29 éves leszek most sosem csókolóztam lesz valaha barátnőm??

Figyelt kérdés
megismerkedhetnék valakivel megismerne valaki engem???? soha nem volt barátnőm !!
2021. máj. 9. 14:15
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ezek alapján nem.
2021. máj. 9. 14:21
 2/20 A kérdező kommentje:
bővebben akartam írni !!! csak nem tudom hogy kezdjek bele !!
2021. máj. 9. 14:22
 3/20 anonim válasza:
Nagy betűvel, kevesebb mondatvégi, és több mondatközi írásjellel.
2021. máj. 9. 14:26
 4/20 A kérdező kommentje:
igen
2021. máj. 9. 14:39
 5/20 anonim válasza:

Egyenlőtlenség van e téren sajna a nemek közt.


Egy ronda nő ezerszer könnyebben megfekteti magát mint egy hasonló külsejű férfi. A randioldalak vagy akár a GYK-n is látszik az ehhez hasonló tendencia. Ha lány ismerkedne csomó válasz és üzi míg ha fiú akkor szinte semmi.

Azt javasolnám, hogy idd le magad valahol majd smárolj le egy hasonlóan részeg csajt vagy esetleg fejleszd önmagadat: edzés, önbizalom.

Sok sikert.

2021. máj. 9. 14:43
 6/20 anonim válasza:
Legalább a harmincadik születésnapod előtt egy prostihoz ugorj el egy félperces szűztelenítésre. Mert itt száz éves korodig is próbálkozhatsz akkor sem fog a farkadra ülni egy nő sem. Full kétségbeesettnek is tűnsz, vénszűz vagy, az ide tévedő nők varánuszpofát vágva lapoznak tovább k.rva gyorsan.
2021. máj. 9. 14:56
 7/20 anonim válasza:

Hany csajt hivtal el randira ez elmult 10 evben? Ha egyet se akkor az a gond mert azt varod hogy a sultgalamb a szadba repuljon.

Szerintem menj el ku.rvazni 30. szuletesnapod elott. Vannak kis 20 eves dogos k.urvak is.

2021. máj. 9. 15:20
 8/20 anonim válasza:
Soha nem is lesz! És ne itt sírj mint egy 5 éves!
2021. máj. 9. 15:27
 9/20 anonim válasza:

kb 20-30 ezer forintert lakasos prosti az osszes problemadat megoldja. fel-1 oran belul tul leszel a csokon, szexen es le is cumiz te meg kinyalhatod ha szeretned.

Ha randizni mesz akkor elkoltesz par ezret egy randira es lehet hogy meg az arcodra sem kapsz puszit a csajtol.

2021. máj. 9. 15:49
 10/20 A kérdező kommentje:
aha értem én
2021. máj. 9. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!