Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen nyitást ajánlotok?

Milyen nyitást ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék facebookon,instan ismerkedni csak azt nem tudom,hogy mit írjak.Az utcán a meglepődés,következtében meg elutasítanak.Tinderen meg nem szeretnék ismerkedni,mert fizetős.Más ismerkedős app ami nem fizetős nagy az eséj arra,hogy hamis profil.Elore is köszi a tanácsokat 👍🙂!


17f



2021. máj. 13. 19:00
 1/9 anonim válasza:

Ha ilyen Facebook r.bancokkal szeretnél ismerkedni egyéjszakás kalandra, akkor én számlanyitást javaslok neked!


De ha normális lányokkal szeretnél ismerkedni, akkor szinplán csak add önmagad, beszélgessetek, kérdezd meg, hogy hogyan telt a napja, szeret-e olvasni, filmezni, sportolni, aztán írd le neki te is a szabadidős tevékenységeidet, kérdezd meg tőle, hogy mi a kedvenc könyve, vagy filme, és lassan kialakul egy beszélgetés, amelyet hosszútávon is lehet folytatni.

2021. máj. 13. 19:06
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a komented! De enegem az érdekelne,hogy milyen nyitást ajánlótok,olyan sablonos az hogy "szia megszeretnélek ismerni"...szoval nem tudok mást ajánlani?
2021. máj. 13. 19:44
 3/9 anonim válasza:

Inkább,mivel figyelmen kívül hagytad 1-es válaszát.

Próbálkozz, a rosszlányok.hu .

2021. máj. 13. 20:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem egy normális lány kell.De nem írhatok rá egy ismeretlen lányra csak úgy,hogy szia milyen napod volt az olyan közvetlen szerintem.
2021. máj. 13. 20:56
 5/9 anonim válasza:

#1. vagyok:

Pedig muszáj lesz egy ilyen "sablon szöveggel" kezdened a beszélgetést!

Mert ez gyakorlatilag nem is "Sablonszöveg", hanem csak egy üdvözlő mondat!

2021. máj. 13. 21:01
 6/9 anonim válasza:
Hello béjbi! Szabad a prézli? Ha szabad és tudsz nokedlit szaggatni, megmutatom, hova tudod a hitelkártyát aggatni
2021. máj. 13. 21:06
 7/9 A kérdező kommentje:

5os én próbálkoztam ilyen sablon szövegel.nem csak,hogy nem jelölt visza de még válaszra se méltatót 😂.

De még nincsenek,nagy igényeim se szerintem.Mindig olyan lányra írtam rá,aki nincsen kapcsolatba.Bár ez zsákba macska dolog ,adtol még lehet barátja ha nincsen kint.


6# imádom a nokedlit 😍.Penzem az nincs,de legalább szép a szemem és jó az illatom 😌.


Köszönöm a válaszokat!

2021. máj. 13. 21:42
 8/9 anonim válasza:

Nem baj.

Csak próbálkozz, és hátha sikerülni fog!

2021. máj. 14. 09:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát jó,vagy tényleg inkább élőbe.
2021. máj. 14. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!