Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mik a tapasztalatok a Facebook...

Mik a tapasztalatok a Facebook új Társkereső funkciójával?20/F

Figyelt kérdés
Vélemény róla esetleg. Érdemes e használni?

2021. máj. 23. 00:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
Kerestem mindenhol de sehol nem találtam
2021. máj. 23. 01:00
 2/18 anonim válasza:

Szerintem jobb mint e legtöbb társkereső, megéri kipróbálni


#1 csak a mobilos appban tudod használni

2021. máj. 23. 07:33
 3/18 anonim válasza:
#2 Az ismerőseimnek, akik használják is kidob engem onnantól, ha belelépek? Esetleg be lehetne állítani, hogy ismerősöknek ne jelenjek meg? Röviden le tudja írni valaki, hogy működik, milyen funkciók vannak? Engem is érdekelne.
2021. máj. 23. 08:53
 4/18 anonim válasza:
Magyarországon még nem elérhető szerintem, mert ahol kéne lennie még nincs ott. Olyasmi gondolom mint az adomány gyűjtés. Nálunk azt se lehet gyűjteni magán célra.
2021. máj. 23. 10:29
 5/18 anonim válasza:

#1-es vagyok

Informatikus vagyok, tudom hol kéne lennie, de ott nincs. Lehet, hogy verziószám miatt, lehet android verzió miatt. Meglehet hogy régiókorlát alatt van még, bár ha #2-es tudja használni akkor nem hinném hogy ez lenne a helyzet. Amire még gondolni tudok az egy bug, ha 18 év alatt voltál amikor megjelent a feature, akkor utána automatikusan jogtalanított a rendszer hogy megtekintsd. Te csak tippelni tudok

2021. máj. 23. 11:08
 6/18 anonim válasza:
18 felett voltam már mikor bejött is. Ettől függetlenül én sem látom sehol..
2021. máj. 23. 15:57
 7/18 anonim válasza:
Van nálunk is, legalábbis nekem biztosan (#2 vagyok btw), kizárólag a mobilos appban (ha mobilról böngészőben nyitod meg az nem jó), a menünél találjátok ha legörgettek. Faces ismerősöknek nem mutatja hogy fent vagytok, ha másnak is van az ismeretségi körből azzal nem látjátok egymást (be lehet állítani esetleg hogy valaki láthasson).
2021. máj. 23. 19:52
 8/18 anonim válasza:
Mindig az appot használom, sose a böngészőset, mégse látom hogy lenne, pedig tudom hol kéne lennie
2021. máj. 23. 19:54
 9/18 anonim válasza:
Újratelepíteni esetleg próbáltad?
2021. máj. 23. 20:25
 10/18 anonim válasza:
Ötletnek nem rossz, majd megnézem úgy
2021. máj. 23. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!