Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nő létemre én szólítok le egy...

Nő létemre én szólítok le egy független férfit,aki nekem tetszik. Az igazat megvallva van egy párom,szerintem ő is tudja, De ettől még barátkozhatna velem,vagy túl konzervatív?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 18:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nekem így nem kellenel ha 3 melled lenne se. Ha van párod, nő létedre miért szólítasz le egy független pasit?
2021. máj. 23. 19:07
 2/13 anonim válasza:
Olyan nőnek akiről tudom hogy párja van én sem fogadnám a közeledését ha azt érezném hogy ez több mint baráti szimpátia. Igazából undorodom az ilyenektől akik ugyan kapcsolatban élnek de folyamatosan keresik a lehetőségeket egy jobb partira. Mint a csimpánz aki ágról ágra ugrál, még fogja az egyiket de már kapaszkodik a másikba és így tovább. Pfejjj.
2021. máj. 23. 19:08
 3/13 anonim válasza:
Szerencsétlen párod..
2021. máj. 23. 19:10
 4/13 anonim válasza:
Kimondottan leraznalak ha nálam próbálkoznal.
2021. máj. 23. 19:22
 5/13 anonim válasza:
Ha a kereteket mindketten betartják, és senki nem nyomul a másikra, akkor a mai világban rendben van. Időnként azért érdemes találkozni a feleknek (mindhárom főnek egyszerre), hogy a nyugalom megmaradjon.
2021. máj. 23. 19:38
 6/13 anonim válasza:
Ha barátkozni akarsz vele ne randira hívd! és ne a társkeresős rovatba írd kérdésed!
2021. máj. 23. 19:43
 7/13 anonim válasza:
Ha utánam dobnának se kellenél. Az emberben ilyenkor felmerül, hogy vele is ugyanezt megtennéd, és nem éri meg a fáradozást, hogy belekezdjen egy normális, értelmes pasi a veled való kapcsolatban. Arról nem is beszélve, hogy gerinctelenség.
2021. máj. 23. 19:49
 8/13 Tepfal válasza:

Nem értem, hogy mit akarsz kérdezni.

1. Önmagában az, hogy egy nő kezdeményez teljesen rendben van sőt. Én pont attól kapok herótot, hogy sok nő rágja magát egész nap azon, hogy vajon mit érezhet a kiszemelt férfi, miért nem kezdeményez, ahelyett, hogy belátná, hogy ő is felnőtt ember és nyugodtan kezdeményezhet, ha akar valamit. Ettől a "férfi dolga a kezdeményezés, a nő meg játsza el az ártatlant" hülyeségtől én falra mászom.

2. Semmi gond nincs a nyitott kapcsolattal, ha ez neked is meg a párodnak is oké. Nem "szerintem biztos tudja", meg ilyenek, hanem üljetek le, és beszéljétek meg, hogy nektek belefér-e egy nyitott kapcsolat. Ha igen, tök jó, lehet nyugodtan ismerkedni. Ha nem, akkor meg szakítsatok. Minden más szerintem gerinctelenség.

3. Az, hogy a "kiszemelted" barátkozna-e ilyen feltételek mellett veled, azt mi honnan tudjuk? Az sem világos a kérdésedből, hogy egyáltalán mik a feltételek. Ha csak barátkozni akarnál, azt nem látom, hogyan befolyásolja, hogy van-e partnered vagy nincs, de ha így lenne, gondolom nem a társkeresés kategóriában lenne a kérdésed. Szóval gondolom romantikus, szexuális partnert keresel - de nem világos, hogy mire. A párod mellett alkalmi partnernek? Ha nyitott kapcsolatban vagytok, ezzel nincs semmi gond, de sok férfi nem menne bele ilyenbe, mert komolyabb kapcsolatra vágynak, nem másodhegedűsök akarnak lenni. De nyilván van, akinek teljesen rendben van egy ilyen. Vagy te már az új párod keresnéd, csak még ha nincs ló, jó a szamár is alapon tartogatod a mostani párod, amíg nem találsz jobbat? Szerintem ez a legtöbb férfi számára iszonyatosan visszataszító, hiszen a tükrözi a te hozzáállásodat a párkapcsolatokhoz, és semmi garancia nincs rá, hogy vele nem ugyanígy fogsz viselkedni. Ettől még nyilván van, aki ebbe is belemegy, ezt egyedül az az ember tudja megmondani, akiről szó van.

2021. máj. 23. 20:13
 9/13 anonim válasza:
Hát ez nagyon nincs rendben, akárhonnan nézzük. Ha te is szingli lennél akkor ok, amennyiben nem nyomulsz.
2021. máj. 23. 20:20
 10/13 anonim válasza:
Nekem oké lenne, főleg h igy két barátot is szereznél, ugyanis a párom tudna rólad.
2021. máj. 23. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!