Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Barátnőt keresek, aki animés!...

Barátnőt keresek, aki animés! 17/f ?

Figyelt kérdés
Hali, amit tudni kell rólam az hogy introvertált vagyok, eléggé kicsi az önbecsülésem, nagyon gyorsan betudok cringelni, alvási zavarom van, shy vagyok, imádok anime-t nézni, videójátékokkal játszani, zenei alapokat szoktam hobby szinten készíteni, 17 éves vagyok, Komárom-Esztergom megyében lakom (pontosabb info privátban), Discord: outwst#2832

2021. máj. 26. 15:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Pozitív dolgokat viszont elfelejtettem írni magamról, kedvesnek tartom magam, jó hallgatói képességem van, szeretek embereknek segíteni vagy éppen motiválni őket ha éppen maguk alatt vannak, legtöbbször pozitívan gondolkodom, szeretek álmodozni.
2021. máj. 26. 16:04
 2/8 anonim válasza:
És hogy érted hogy animés lány? Olyan aki szereti az animet vagy aki úgy néz ki mint egy anime karakter?
2021. máj. 26. 17:10
 3/8 anonim válasza:

Ha valaki úgy néz ki mint egy anime karakter az azonnal nekem írjon!!! XD

Van PÉNZEM

2021. máj. 26. 17:21
 4/8 anonim válasza:
Ha tudod magadba a hibákat, miért nem próbálsz változtatni rajtuk?
2021. máj. 26. 17:23
 5/8 anonim válasza:
én már öltöztem be animének, de az igazgató hazaküldött átöltözni
2021. máj. 26. 22:16
 6/8 anonim válasza:
#5 🤣😅
2021. máj. 26. 22:48
 7/8 anonim válasza:
Discord.. Adnál meg egy rendes chat oldalt insta, snap, face🤣🤣az gamelésre való
2021. máj. 27. 00:59
 8/8 anonim válasza:
#7 a Discord sokkal jobb ezeknél. Én ott szeretek a legjobban chatelni.
2021. máj. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!