Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek miért mondják a...

Szerintetek miért mondják a szingli pasik, hogy nincsenek normális nők? Senki nem akar egyedül megöregedni... A csajok pedig ennyire önállóan akarnak élni?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #önállóság #szingli #Lányokkal van a baj?
2021. máj. 28. 20:43
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

A kérdésre válaszolva:

Nem tudom, mert csaj vagyok, de arrra gondolok, hogy mivel egyre jellemzőbb az, hogy már tizenéves korban az egyedüli érték az a szépség kezd lenni... (Környezetemben tapasztalom...)

És nem is az hogy önállóan akarunk élni, de én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom pl, hogy nincsenek normális pasik nagyon. Na ilyenkor mi van? (Jó, persze vannak, csak ők is kisebbségben...)

#17

Megnyugtatlak, ugyanez van a másik oldalon, női oldalról is. Viszont én nem fogok felesleges kapcsolatokba belemenni, ha az elején érzem, hogy ebből nem lesz semmi valami miatt. Pl.nem tud normálisan beszélni, érzelmileg zsarol már az elején, nincs kb saját élete, soha nem mozdul ki, nem veszi a lapot ha viccelődöm vele, meg nem is az hogy van feleslege, mert olyan embereket is látttam életemben akinek volt, és nagyon bejött, meg olyat is aki kigyúrt volt vagy vékony és egyáltalán nem volt az esetem, de hogy ha nincs meg benne az a valami, amit megfogalmazni nem tudok, ahhoz képtelen vagyok vonzódni. Meg még vannak dolgok amik úgymond "red flag" (piros zászló?) nekem, azzal kapcsolatban, hogy én azt az adott embert nem szeretem magam mellé.

És én is teljesen tisztában vagyok vele, hogy 10/10 nem létezik, mert mindenki ember, mindenkinek vannak hibái. De! Ettől még nem fogok elvek nélkül mindenbe belemenni akárkivel...

(20/L Nem ismerkedni szeretnék, mert valakivel beszélgetek.)

2021. máj. 29. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!