Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt ilyen hölgy aki...

Van itt ilyen hölgy aki ismerkedne?

Figyelt kérdés
Olyan akit a többi ember,nem vesz ember szamba igazan....Olyan aki más mint a legtöbb normális ember,akit nem értenek meg!.A külsője miatt is peldaul folyamatosan cikizett egyen.Vagy csak szarul all a világgal,az írjon.Olyan esetleg aki szenvedélybetegsége miatt elvesztette az ismerőseit stb.34 éves vagyok,nálam idősebbek is írhatnak nyugodtan.

2021. máj. 30. 10:37
 1/3 anonim válasza:

Helló!


Olyan nőt keresek, aki maga alatt van, akár gyász, magány vagy a saját rondasága miatt, és úgy érzi senkinek sem kell.

Magamról csak annyit, hogy 34 éves férfi vagyok, nem számít a korod, se hogy hol laksz, bárhova elmegyek, annyira kiéhezett vagyok.


Az, hogy van-e közös hobbink,kedvenc könyvünk, filmünk, sorozatunk, játékunk, hogy hogy gondolkodunk az életről nem számít, ezért nem is írom le.

A lényeg, hogy érezd magad eléggé mélyponton ahhoz, hogy beszélgess velem.

2021. máj. 30. 10:48
 2/3 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönnének a trollok,csak internetes barátkozásról van szó.Úgyhogy...mindenfele támadás ami a kérdésemre irányul erejét veszti!
2021. máj. 30. 10:53
 3/3 anonim válasza:
#1 Az se baj ha nem nő! :D
2021. jún. 7. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!