Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet egy valamirevaló...

Hol lehet egy valamirevaló pasit találni? 48/N

Figyelt kérdés

A társkereső oldalak tele vannak idiótákkal. Meg huszonéves kölykök írkálnak nekem. Pffff Egy intelligens férfira vágyom, aki már letett valamit az asztalra. Igen, fontos hogy diplomás legyen, én is az vagyok. Társadalmilag legyen magas státusza. Ezalatt azt értem, hogy komoly és felelősségteljes munkája legyen. Magas beosztása. Ezzel engem is emelne. A tudat, hogy vele lehetek. Fontos az anyagi szabadság is. Magas legyen, és legyen humora. Főleg az az intellektuális humor jön be. Azzal le lehet venni a lábamról.

De egyszerűen ilyen pasas nem létezik, vagy ha van is, az mind nős. A nős pasikkal való szeretői státuszból meg rohadtul elegem van, a nős pasik csak ígérgetni tudnak. Elválni és elköteleződni egyik se akar.

Hol lehet manapság Középkorú nőként ismerkedni?



2021. máj. 30. 16:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/127 anonim válasza:

"A nős pasikkal való szeretői státuszból meg rohadtul elegem van,"

Idős is vagy, k................rva is vagy és még válogatsz is. Ja, igények az egekben! Igazi főnyeremény vagy......................

2021. jún. 4. 16:39
 102/127 anonim válasza:
48-as,Te vélhetőleg nem vagy idős,se kva,de bunkó igen.
2021. jún. 4. 17:14
 103/127 anonim válasza:
48 éves az idős? Akkor mi egy 60 éves?
2021. jún. 5. 07:33
 104/127 anonim válasza:
Vén.
2021. jún. 5. 10:51
 105/127 anonim válasza:

Értem, és hány éves korig fiatal és középkorú valaki?

Mert nálam 40-ig fiatal egy ember, 60-ig középkorú, 60 felett idős.

2021. jún. 5. 13:44
 106/127 anonim válasza:

Csak vicceltem. Én 49 vagyok és fiatalnak tartom magam. Nyilván középkorúnak számítok.


Egyetértek veled a korokat illetően.


Fiatal felnőtt: 26 éves korig

Fiatal: 35-40 éves korig (adott embertől függ)

Középkorú: 55-60 éves korig (adott embertől függ)

2021. jún. 5. 13:54
 107/127 anonim válasza:
Egy 20 évesnek a 40 éves öreg/nek tűnik. Ahogy halad a korznk viszont lehet látni,hogy 40+-osként nem kell még temetni magunkat. Persze,nem szülök,de ezenkívül ugyanúgy élek meg egy kapcsolatot mint fiatalabbként.
2021. jún. 5. 18:30
 108/127 anonim válasza:

Hát ez olyan, hogy az ember mindig saját magához méri pl az életkort, vagy akár a testsúlyt.15 évesen öregnek láttam a 20 év felettieket :D

30 évesen gyereknek láttam a 20 éveseket, de most 40-esként sem érzem magamat aszott nyanyának :D De azért fura, hogy itt mennyire le vannak szólva a korombeli férfiak/nők, pedig utánunk is érdeklődnek még a fiatalok is.

2021. jún. 5. 19:07
 109/127 anonim válasza:
40-es vagyok,a szüleim 70+-osak. Amikor 20 éves voltam jóval idősebbnek emlékszem rájuk mint ahogy most érzem magam a gyerekem vonatkozásában. Valahogy mi jobban haladunk a korral és közelebb állunk egymáshoz életszemléletben,információkban,a körülöttünk zajló események megítélésében,mint anno mi a szüleinkkel.
2021. jún. 5. 20:13
 110/127 anonim válasza:
Meg már azért nem jellemző (főként nőknél), hogy elengedi magát az ember kinézetileg egy bizonyos kor fölött, mint anno. Mostmár azért a többség festi a haját, sminkel, ápolja a bőrét, esetleg meg tornázni is jár, egészségesen étkezik, utazgat, hobbit talál, etc. etc. Nincs már annyi tupírozott, dauerolt ősz hajú nő, aki otthonkában van egész nap, koppaszt, kapál, és az egyetlen fény pont még az életében, ha néha láthatja az unokáját. Azért régen mama sokkal idősebbnek tűnt, mint a mostani mamák.. más világ volt na.
2021. jún. 5. 22:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!