Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet egy valamirevaló...

Hol lehet egy valamirevaló pasit találni? 48/N

Figyelt kérdés

A társkereső oldalak tele vannak idiótákkal. Meg huszonéves kölykök írkálnak nekem. Pffff Egy intelligens férfira vágyom, aki már letett valamit az asztalra. Igen, fontos hogy diplomás legyen, én is az vagyok. Társadalmilag legyen magas státusza. Ezalatt azt értem, hogy komoly és felelősségteljes munkája legyen. Magas beosztása. Ezzel engem is emelne. A tudat, hogy vele lehetek. Fontos az anyagi szabadság is. Magas legyen, és legyen humora. Főleg az az intellektuális humor jön be. Azzal le lehet venni a lábamról.

De egyszerűen ilyen pasas nem létezik, vagy ha van is, az mind nős. A nős pasikkal való szeretői státuszból meg rohadtul elegem van, a nős pasik csak ígérgetni tudnak. Elválni és elköteleződni egyik se akar.

Hol lehet manapság Középkorú nőként ismerkedni?



2021. máj. 30. 16:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/127 anonim válasza:

A külföldi férfiak azért szoktak fiatal lány ismerősökre írni mert ők nem a húst látják. A gyakorin is sokszor van hogy 20 éves lány és német üzletember hivja magához stb.


A realitás 45+ éves nő nem vonzó egy gazdag sikeres férfi számára akiről te írsz. Sok 20-30 éves bugyija ázik át ilyenekre ahhoz

2021. máj. 30. 16:37
 22/127 anonim válasza:
Aha a kérdező hatalmat befolyást pénzt vár a férfitől az nem lealjasítás?
2021. máj. 30. 16:38
 23/127 anonim válasza:

Igazából nem értem mit vagytok úgy oda

Diplomás létére elvárja, hogy legyen biztos háttere, egzisztenciája, talán valamennyivel magasabb státuszú. És?

Nem huszonévestől várja ezt el, hanem egy már megélt, középkorú férfitól.

Jaaa hogy már nem huszonéves írja ezt le értem. Ha huszonévest pénzel a kedves középkorú férfi az nem probléma?? Az miben különbözik nálatok? Ja mert friss hús:D

Egy huszonéves nőci is ugyanúgy kihasználja a középkorú, pénzes pasiját, talán még arra is, hogy feljebb jusson, néha az irodában lehet párszor lepippantja meg miegyebek... 😅

És akkor mi van? Titeket ez miben bánt vagy érint?

Mindenkinek vannak elvárásaik. A férfiaknak is, nőknek is. Ez egy ilyen világ.

Annyira kétszínű az egész, szánalmas :-D

2021. máj. 30. 16:41
 24/127 anonim válasza:

Jah én meg millios nettót szeretnék kezdőfizunak.

Lehetséges? Lehet.

Esélyes? Nem gyakorlatilag kizárt.

Nehogy már szemétség legyen,őszintén leírni hogy egy sikeres férfi amit leír nem fog egy 48 éves nőt választani. Ez tény.

2021. máj. 30. 16:42
 25/127 anonim válasza:
Tanár vagy? Azt a mindenit, az már valami. Akkor a nyugdíjasbúcsúztatódig még akár egy saját lakás is összejöhet, gratulálok hozzá előre is. Komolyra fordítva a szót te nagyon el vagy tévedve az életben kérdező. Meg az önértékelésed is messze van a realitásoktól ha azt hiszed hogy neked egy diplomás felsővezető jár az élettől csak azért mert fel tudod olvasni a tankönyvből az aznapi anyagot a gyerekeknek. Tudom hogy erről úgysem lehet téged meggyőzni de az élet az sokkal többről szól mint mondjuk Petőfi Sándor verseit elemezni. Jó, persze, kötelező tananyag, de amúgy ki nem szarja le? Az életben való érvényesüléshez összetett képességek és rengeteg, szerteágazó élettapasztalat kell amikből aztán tanul az ember és így tud idővel sikeresnek lenni a saját életében. Hogy ne egy megkeseredett, magányos 50 éves pedagógus legyen aki ennyi idősen még ott tart hogy saját lakásra spórol. Tudnék én ajánlani neked való fickót, 50 éves, többdiplomás,magát mindenkinél okosabbnak képzelő ember felsőfokú nyelvvizsgákkal. Még anyukánál lakik, mert egy vasa sincs, soha nem is volt. A tananyagot bemagolni volt esze, az élethez viszont semmi. Életében nem fog annyi pénzt látni a fizetési papírján mint én a múlt hónapban(682 000), a szaros érettségimmel. Szóval ha tényleg társra vágysz akkor én azt javaslom hogy gondold át a helyzetedet. Nem véletlenül vagy egyedül ennyi idősen. Az elvárásaid teljesen irreálisak, egy olyan férfi akit te elképzelsz magadnak soha nem állna össze egy 48 éves klimaxos tanárnővel. Bármikor talál magának párt a 30-as korosztályból, aki még gyereket is képes szülni neki. Szóval ideje volna felébredned és a realitásokhoz igazítani az elvárásaidat ha még vágysz egy csöppnyi boldogságra az életben.
2021. máj. 30. 16:45
 26/127 A kérdező kommentje:
Lehet savazni, de nem érzem magam rossznak azért mert van pofám nem csóróval összeállni. Igen, szeretem a művelt, intelligens férfiakat. És inkább leszek egy diplomás, magas beosztású férfi szeretője, mint egy tizenévvel fiatalabb, tanulatlan, italozó kamionos felesége. Mert egy ilyen akadna, de ő meg nem kell.
2021. máj. 30. 16:47
 27/127 anonim válasza:

Miért ne választaná? Nem minden sikeres férfinak van 18 éves szeretője. Nem minden férfinak csak annyi az elvárása, hogy friss legyen és fiatal akit csak használhat.

Vannak ilyenek is. De nem kizárólagos ok arra, hogy ne legyen egy érett nő mellette. Én ha külföldi jómódú férfiakat látok, sokszor nagyon sokszor láttam korban hozzájuk hasonló nőket akik éppenséggel szépek voltak de látszódott rajtuk a kor.

Nem minden sikeres férfi akar olyan kapcsolatot ahol felszínes dolgok vannak. Vannak olyanok akiknek ettől már több kell, nem csak egy tárgy.

Nem kell minden nőt lenéznetek csak azért mert egy bizonyos kor felett van. Ennyire nem kell utalni őket azért mert van elvárása. Mindenkinek van ez tény.

2021. máj. 30. 16:47
 28/127 anonim válasza:

27-es

Igen az általad leírt tipus létezik de az a baj hogy tévúton jártok.

Az ilyen párok úgy alakultak ki hogy fiatalon összeházasodtak vagy 10-30 éve együttélnek, a nő megöregedett a férfi mellett de ennek ellenére a férfi szereti és kitart mellette. Ti viszont úgy képzelitek volt egy sikeres férfi gazdag befolyásos és eleve egy idős párt választott maga mellé, na ez nem így müködik!!

Hanem a fiatal párja mellette öregedett meg, ez óriási különbség!

2021. máj. 30. 16:54
 29/127 Barnabas333 válasza:
Én az érettségimmel értelmesebb vagyok sok diplomásnál, de mindegy 3 diplomás párom volt, meg is van róluk a véleményem... A főnököm most vált el 46éves, dr.és milliárdos. De a Budapesti legfőbb elit körökben mozog, szerinted mennyi esélyed lenne? 44f
2021. máj. 30. 16:55
 30/127 anonim válasza:

A nemesebbik részem elsült 48 éves nincs lakása de preztiz meloja van stb.

Köszönöm a semmidre már bukó is

2021. máj. 30. 16:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!