Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet egy valamirevaló...

Hol lehet egy valamirevaló pasit találni? 48/N

Figyelt kérdés

A társkereső oldalak tele vannak idiótákkal. Meg huszonéves kölykök írkálnak nekem. Pffff Egy intelligens férfira vágyom, aki már letett valamit az asztalra. Igen, fontos hogy diplomás legyen, én is az vagyok. Társadalmilag legyen magas státusza. Ezalatt azt értem, hogy komoly és felelősségteljes munkája legyen. Magas beosztása. Ezzel engem is emelne. A tudat, hogy vele lehetek. Fontos az anyagi szabadság is. Magas legyen, és legyen humora. Főleg az az intellektuális humor jön be. Azzal le lehet venni a lábamról.

De egyszerűen ilyen pasas nem létezik, vagy ha van is, az mind nős. A nős pasikkal való szeretői státuszból meg rohadtul elegem van, a nős pasik csak ígérgetni tudnak. Elválni és elköteleződni egyik se akar.

Hol lehet manapság Középkorú nőként ismerkedni?



2021. máj. 30. 16:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/127 A kérdező kommentje:

Van egy amolyan se veled, se nélküled kapcsolatom, egy 35 éves, 1 gyermekes, elvált pasival. Ő megbízható, komolyan is gondolná velem. Érettségije van, és hát akkor is csak egy kamionos. Azokról meg elég rossz sztereótípia él mindenki fejében. Őt se akarom hülyíteni, de úgy érzem más fajta pasi illene hozzám. Olyan amilyet leírtam. Őt ezért is nem tudom szeretni, mert az ideálról nekem más kép van a fejemben.

De olyan pasi, akit én akarok, azok meg mind nős. A szeretői státuszból meg elég volt.

Nem tudom hol ismerkedhetnék.

2021. máj. 30. 18:28
 42/127 A kérdező kommentje:
Volt olyan pasi, akibe nagyon szerelmes voltam. Ő egy elég magas beosztású mérnök volt. Összetörte a szívem. Lecserélt egy fiatalabb, cicababára. 10 év is kevés volt, hogy feldolgozzam ezt. Még most sem gyógyúltam ki belőle teljesen.
2021. máj. 30. 18:35
 43/127 Noren1989 válasza:

Én speciel ismerek ilyet, a cégnél a főnim. 51múlt, kb havi 8-12milla csöppen, a beosztàsànàl feljebb màr nincs is. A felesége 32éves, épp most vàllaltak gyermeket.


Tanulsàgként hagyom ezt az anekdotàt itt.

2021. máj. 30. 18:39
 44/127 George34 válasza:
Hát úgy kell neked! :D
2021. máj. 30. 18:41
 45/127 anonim válasza:
A kérdező mindent leírt, hogy miért tart itt még 48 évesen.
2021. máj. 30. 18:41
 46/127 anonim válasza:
Talán a saját kategóriádba kellett volna keresgélni. Így boldogtalanság és macskák lesznek a társaid vagy szeretői szerep
2021. máj. 30. 18:52
 47/127 anonim válasza:
A goldengate.hu-n tuti találsz, csak írd a profilodba, hogy 60 felett keresel...
2021. máj. 30. 19:49
 48/127 anonim válasza:
Ugye senki nem veszi komolyan ezt a provokatív kamukérdést?? 😂
2021. máj. 30. 20:19
 49/127 anonim válasza:
Itt a Gyakorin a legjobb helyen jár kiskegyed. Itt hemzsegnek a jobbnál jobb partik,intelligens, dúsgazdag, adonisztestű férfiak tucatjai harcolnak minden idetévedő hölgy kegyéért. És ami a lejobb az egészben, itt senkinek nincs 20 centitől kisebb.🥳 Tessen csak nyugodtan válogatni!🤘
2021. máj. 30. 20:57
 50/127 anonim válasza:
Nem tanár ő ilyen helyesírással, hanem egy troll.
2021. máj. 30. 21:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!