Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet egy valamirevaló...

Hol lehet egy valamirevaló pasit találni? 48/N

Figyelt kérdés

A társkereső oldalak tele vannak idiótákkal. Meg huszonéves kölykök írkálnak nekem. Pffff Egy intelligens férfira vágyom, aki már letett valamit az asztalra. Igen, fontos hogy diplomás legyen, én is az vagyok. Társadalmilag legyen magas státusza. Ezalatt azt értem, hogy komoly és felelősségteljes munkája legyen. Magas beosztása. Ezzel engem is emelne. A tudat, hogy vele lehetek. Fontos az anyagi szabadság is. Magas legyen, és legyen humora. Főleg az az intellektuális humor jön be. Azzal le lehet venni a lábamról.

De egyszerűen ilyen pasas nem létezik, vagy ha van is, az mind nős. A nős pasikkal való szeretői státuszból meg rohadtul elegem van, a nős pasik csak ígérgetni tudnak. Elválni és elköteleződni egyik se akar.

Hol lehet manapság Középkorú nőként ismerkedni?



2021. máj. 30. 16:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim válasza:

1.biztos nem vagy tanár, ilyen helyesírással, és fogalmazáskeszseggel.

2 szerintem te nő sem vagy, sőt 48 éves sem, hanem egyike kis szerencsétlen kis inceleknek, aki próbál 5 perc figyelmet kapni egy gyenge trollkerdessel.

2021. máj. 31. 01:17
 62/127 anonim válasza:
Szerintem nem hazudik.
2021. máj. 31. 01:37
 63/127 anonim válasza:

Szimpla érettségizett emberre, legjobb esetben kifejezetten műveletlenebb diplomásra valló középgyenge írásképe van a kérdezőnek, semmiképpen sem tűnik tanárnak. Ékezetes betűket téveszt (sztereótípia, gyógyúltam, presztizsű), iskolázatlan emberre valló nyelvhelyességi hibája is előfordul ("tervbe van"), és telis-tele van a szövege központozási hibákkal, néhány példa:


Azt hittem valaki

fontos hogy diplomás legyen

nem érzem magam rossznak azért mert

úgy érzem más fajta pasi illene hozzám

Olyan amilyet leírtam

Nem tudom hol ismerkedhetnék

Lecserélt egy fiatalabb, cicababára

a szókincse, nem éri el azt a mércét


Ezek mellett az autista jellegű megfogalmazások (pl. "én is érek annyit, mint azok, akikre áhítozok"), gyanús hülyeségek ("nem kis presztizsű munkám van") is abba az irányba mutatnak, hogy nem tanárnő, hanem valami becsavarodott incel troll írta ki a kérdést.

2021. máj. 31. 03:31
 64/127 anonim válasza:

Kedves Kommentelők!


A tanárság nem feltétlenül jár együtt a műveltséggel és az intelligenciával. Örülnek a tanárképző intézmények ha valaki tanárnak áll egyáltalán.

2021. máj. 31. 10:27
 65/127 anonim válasza:

No, mi van?

A kérdező néni, visszavonult?

Netán megsértődött?

Hiányzik a tanári bölcsessége... De nem nagyon!

2021. máj. 31. 10:44
 66/127 anonim válasza:
Az egója nem birja befogadni az olvasottakat.
2021. máj. 31. 11:16
 67/127 A kérdező kommentje:

Nem érdekelnek az éretlen kisfiúcskák beszólogatásai. Akik csak azért provokátornak kiáltanak, mert nem értek egyet velük. Továbbá mindenféle betű elütésbe, belekötnek. Igen, magasra teszem a mércét. És? A kérdés az volt, hogy hol lehetne ismerkedni, nem pedig az ízlésemet kellene kritizálni.

A két gyerekemet felneveltem, a volt férjem minimális támogatásával. A mai napig én támogatom őket, 300 ezer ft-ból. Így igen, nekem már az albérlet is nagy eredmény.

Szóval az itt bunkón írkáló fiúcskák, miért nem anyuka szoknyáját fogják, ha már barátnőt nem tudnak szerezni maguknak?

2021. máj. 31. 11:33
 68/127 anonim válasza:

Bármit elvárhatsz csak nem fogod megkapni. Eleve sehol sem vagy egy ilyen férfi számára, az attitűd, flegmaság egy férfinek sem vágya, nem h még fizetni érte meg lábat csókolni.

Egy tök átlagos öregedő albiban élő tanárnő vagy. Ilyen szinten keress. Ha te is ceo leszel vmelyik komolyabb vállalatnál, esetleg de tényleg csak esetleg próbálkozhatsz egy másik bőrfotelessel. Addig nem nagyon. Lehet hisztikézni meg kisfiúcskázni de te sem vagy különb mint egy hülyegyerek akinek megsértették a létét azzal h nem kapott kistraktort meg nyalókát pedig ő elvárja.

Erre egyszerűen egy átlagos férfi sem tart igényt. Gondold át az életed.

2021. máj. 31. 11:42
 69/127 anonim válasza:
Azért a tanár nagyon messze van a magas presztizsű munkától, én értékelem őket de egy bármiféle vezetői témától mérföldekre van. Neked a szokásos pénz szindrómád van mint a mai nők 90%-nak csak szépen körbe fogalmaztad. Nincs ezzel baj, de ne csodálkozz majd ha egyedül maradsz. :)
2021. máj. 31. 12:17
 70/127 anonim válasza:
*69, Ilyen bölcsész sz*r diplomákat bárki megtud csinálni, ettől ne szállj el kérlek. Sosem lesz az értéke közel sem egy gazdasági vagy mérnöki diplomához és ez a fizetésekbe is meglátszódik. Kb. bizonyos betanított munkások dupla annyit keresnek mint te valaha fogsz. Undorító személyiséget rajzoltál le itt magadról, nem csodálkozom hogy egyedül vagy. Elvárások vannak dögivel, te mit tudsz adni? Lehet rád költeni a pénzt? Ráncos test már nem igazán indít be senkit. Egy kamionsofőr is tud értékes ember lenni, többet ér a munkája mint a tied, olvasni bárki tud egy könyvből. Remélem a gyerekeidet nem erre tanítod, van már épp elég ilyen féreg gondolkodású gold digger az országban. :D
2021. máj. 31. 12:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!