Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet egy valamirevaló...

Hol lehet egy valamirevaló pasit találni? 48/N

Figyelt kérdés

A társkereső oldalak tele vannak idiótákkal. Meg huszonéves kölykök írkálnak nekem. Pffff Egy intelligens férfira vágyom, aki már letett valamit az asztalra. Igen, fontos hogy diplomás legyen, én is az vagyok. Társadalmilag legyen magas státusza. Ezalatt azt értem, hogy komoly és felelősségteljes munkája legyen. Magas beosztása. Ezzel engem is emelne. A tudat, hogy vele lehetek. Fontos az anyagi szabadság is. Magas legyen, és legyen humora. Főleg az az intellektuális humor jön be. Azzal le lehet venni a lábamról.

De egyszerűen ilyen pasas nem létezik, vagy ha van is, az mind nős. A nős pasikkal való szeretői státuszból meg rohadtul elegem van, a nős pasik csak ígérgetni tudnak. Elválni és elköteleződni egyik se akar.

Hol lehet manapság Középkorú nőként ismerkedni?



2021. máj. 30. 16:04
 81/127 anonim válasza:
Most komolyan, mikorra esett le bárkinek is, hogy kamu? Én csak az első oldalt olvastam végig.
2021. máj. 31. 21:04
 82/127 anonim válasza:

5

"Saját lakásom az még nincs, de tervbe van. Csak most jelenleg túl drágának találom az ingatlanok árait, amit meg tudnék venni, az csak egy ócska panel."


Ilyet ír egy TANÁR? Hogy "tervbe van"?

2021. máj. 31. 21:05
 83/127 anonim válasza:
Eddig ez a legtöbb választ kapott kérdés amit olvastam gyakorin!^^
2021. máj. 31. 21:20
 84/127 anonim válasza:
Szerintem nekem is, kicsit idegesítő, hogy még mindig jönnek a válaszok. Nagy valószínűséggel kamukérdés szerintem is, ha meg tényleg valós a története, akkor meg egy szerencsétlen, idióta nőszemély, ha még 48 évesen is itt tart.
2021. máj. 31. 21:29
 85/127 anonim válasza:
Ezt okozza a klimax.
2021. máj. 31. 21:30
 86/127 anonim válasza:
XDDDDDDXD
2021. máj. 31. 21:32
 87/127 anonim válasza:
Köpj fel egyet, aztán állj alá.
2021. jún. 1. 12:26
 88/127 A kérdező kommentje:

Most itt mindenki engem savaz, mintha én olyan rossz lennék. Tisztában vagyok az értékeimmel. Miért ne kellhetnék pont egy ilyen pasinak? Ismerek ilyen párokat. Jó, nem én jöttem velük össze, voltak persze ilyen kapcsolataim, azoknak persze nem kellettem, mert lehet tényleg olyan borzasztó vagyok.

Most sokaknak úgy jön le, mintha én egy anyagias nő lennék. Nem vagyok az. Jó fontosak az anyagiak, de az méginkább, hogy legyen szellemi kapcsolat a párommal. A lelki is fontos, a testi is. Olyan kapcsolatot meg nem akarok, ahol szellemiekben nem egyezünk. Egy szakmunkással, vagy kamionossal ez meg nincs meg. Nem tudnak lenyűgözni. Ezért fontos, hogy diplomás legyen.

Jó nyilván egy gazdasági ember vagy mérnök, jóval többet keres, de azért ekkora különbségnek akkor sem kellene lennie, mert amit nekem kellett tanulni, az sem volt könnyű.

2021. jún. 1. 21:41
 89/127 anonim válasza:

Tragédia ha neked valóban van diplomád, kedves kérdező!

Részben a te, de leginkább az egyetemed szégyene...

2021. jún. 1. 22:04
 90/127 anonim válasza:

Miért nem tanár a párod?

Egyszinten lennétek a diplomátokkal és műveltségetekkel illetve fizetésben is

2021. jún. 1. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!