Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek mennyire jó ötlet...

Szerintetek mennyire jó ötlet második találkozóra sütit vinni a lánynak?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok sütni-főzni, de van 2 süti amit meg tudok csinálni, sőt az egyik elég hosszadalmas. Gondoltam meglepetésként vinnék utóbbiból.

Nem lenne hülyeség?



2021. máj. 31. 19:45
 1/8 anonim válasza:
Én nem vinnék. Egyrészt hova tegye? Hol egye meg? Másrészt mi van, ha allergiás valamire?
2021. máj. 31. 19:54
 2/8 anonim válasza:
Szerintem kicsit meredek. A szándék cuki, de egyrészt totál függ, hogy aznap mit csináltok (hisz hova teszi, vagy egyből egyétek meg, vagy mi?) de másrészt kicsit hülyén jön ki. Ez olyan, mintha már nagyon mélyen éreznéd a közöttetek lévő kapocst, hogy ennyire személyes ajándékot viszel (pláne, ha neki is elmondod, hogy nem remekelsz a konyhába, de érte megteszed), ez pedig ijesztő lehet második randin, amikor még alig ismeritek egymást.
2021. máj. 31. 20:03
 3/8 A kérdező kommentje:

#meggyőztetek, nem jó ötlet.

De egy szál rózsa gondolom mehet? :D

2021. máj. 31. 20:12
 4/8 anonim válasza:
Piros legyen!!
2021. máj. 31. 20:47
 5/8 anonim válasza:
Ugyan minek?
2021. jún. 1. 00:47
 6/8 anonim válasza:
Virágot max akkor, ha a lakásához mész érte és be tudja dobni egy vázába indulás előtt. Kevés kellemetlenebb van annál, mint amikor órákon keresztül hurcolod magaddal a virágot vagy hagyod fonnyadozni a kocsiban.
2021. jún. 1. 08:35
 7/8 anonim válasza:
De cuki vagy😍
2021. jún. 1. 09:42
 8/8 anonim válasza:

A süti szerintem jó, én örülnék neki, ha olyan a program, hogy meg tudjátok együtt enni. Egy kis ajándék aranyos, főleg, ha már második randi. Akkor valószínűleg valamelyest szimpatizál azért ő is veled.

A virág is jó. Hajrá!

2021. jún. 1. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!