Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nemsokára lesz egy randim,...

Nemsokára lesz egy randim, júliusban, és nem pár tipp kéne. :) Szerintetek mit hogy csinálják?..

Figyelt kérdés

Szóval egy hónapja ismerem a fiút, most lesz 18 éve én is annyi vagyok. Eddig csak fotón láttuk egymást, és felhozta hogy talizhatnank, 3 óra kb a távolság.

Reggeltől estig lennénk együtt, és nekem kéne szervezni a helyszíneket..

Hova menjünk el? Kávézó mozi séta...

Mit vegyek fel?

Hagyjam hogy ő fizessen, mert igazából nem szeretem ha más fizet..

Ez most randinak számít?

Köszi a válaszokat:)



2021. jún. 2. 10:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
Be vagytok oltva? :D
2021. jún. 2. 10:38
 2/11 anonim válasza:
Csak legyél önmagad, a többi majd jön magától.
2021. jún. 2. 10:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen :D
2021. jún. 2. 10:42
 4/11 anonim válasza:
Akkor van rengeteg lehetőség. Nyilván te ismered a várost, mik a jó helyek arrafelé. Oda vidd amit te is szeretsz. :) Pl ha van bowling pálya az sem rossz egy órára, én biztos valami aktív tevékenységet bele szőnék.
2021. jún. 2. 10:45
 5/11 anonim válasza:
Én is inkább valami aktívabb programot ajánlok, mozit semmiképpen sem. A kávézó egy jó program lehet
2021. jún. 2. 12:05
 6/11 anonim válasza:

Gondold át, milyen lehetőségek vannak a környéken.

Azt is ,hogy lehet kánikula vagy szakadó eső és akkor is kell valahol lenni.

Valószínűleg ő korán fog indulni és későn ér haza, ezért akkor még lehet hűvös lesz, tehát nem trikó meg póló lesz rajta, szóval lehet hogy pulóvert vagy kis kabátot kell cipelnie egész nap.

Én olyasmi programot szerveznék,ahol sokat lehet időzni.Pl állatkert (ha van a közelben)

A ki mit fizet dolog nekem úgy szimpatikus,ha az első randin a fiú/férfi fizet.Bár egy egész napos randi azért lehet sok költség.

Ettől függetlenül megbeszélném vele,mert az utazás költségei eleve őt terhelik.

18 évesen még nem biztos hogy van jövedelme, szóval ez sokmindentől függ.

Valami gyrosos vagy kis egyszerű ebéd is lehet program.

Egy könnyű túra vagy kirándulás se rossz,ha jó az idő.

Oda pl készíthetnéd te a szendvicseket.

Vagy nézz körül nincs e valami érdekes kiállítás, program a környéken.

Nem feltétlenül múzeumra gondolok,de akár az is jó lehet.

Előtte lehet kávézni vagy sütizni,utána fagyizni.

Amit gondolj át: enni ,inni wcz-ni fog kelleni,erre mindenképpen kell valami megoldás.

Én mindenképpen kényelmes cipőt húznék.

2021. jún. 2. 12:14
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,

Van jövedelme :)

2021. jún. 2. 14:03
 8/11 anonim válasza:
Egy hónap mulva? Addig 25 másik csajjal leléphet vagy te mondod le mert beesik mr "lapátáll" (ugye itt igy hivják).
2021. jún. 2. 19:07
 9/11 anonim válasza:

Szerintem induljunk az alapoktól.

Ha 3 óra a távolság közöttetek, akkor szerintem inkább keresgélj tovább.

Ilyen távolsággal tuti, hogy nem fog normálisan működni a dolog.

De ez csak egy jó tanács.

2021. jún. 3. 11:39
 10/11 anonim válasza:
#9-es, igenis működhet :)) én és a jelenlegi barátnőm közt is 3 óra (picit több) út van, és úgy talizgattunk, mielőtt összejöttünk; mindig én utaztam fel kora reggel, Pesten eltöltöttük az időt, majd este haza; aki iránt igazán érdeklődsz, megéri bármit is feláldozni ;) a távolság csak egy dolog, a két fél és a köztük levő kapcsolat a fontosabb tényező
2021. jún. 8. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!