Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ilyen stilusú lányokkal...

TonyRedgrave kérdése:

Ilyen stilusú lányokkal szeretnék ismerkedni, jelentkező?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2021. jún. 3. 19:24
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
Nem adok a véleményükre... csak épp frusztráló, amikor kvázi "védtelen vagyok" és egy kanbanda elkezd ilyeneket kiabálni, akár követni is.
2021. jún. 4. 08:23
 32/40 A kérdező kommentje:
költözz el pestről szerintem ha ott ilyenek élnek gyere szegedre majd én megvédelek.
2021. jún. 4. 08:24
 33/40 anonim válasza:
Te sem tűnsz normálisabbanak. A fejedben valami nagyon nincs rendben.
2021. jún. 4. 08:26
 34/40 anonim válasza:

Pesten csomó ilyen van..

Szólíts le egyet

2021. jún. 4. 10:28
 35/40 A kérdező kommentje:
nem járok pesten
2021. jún. 4. 19:37
 36/40 anonim válasza:

Én is ilyesmi extrémebben öltözködő emberke vagyok csak a picit érettebb, kiforrotabb kevésbé tinis oldalát képviselem az egésznek.



Ezeket a cuccokat pl lazán felveszem hétköznapokon is


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Csak ilyen jelegű cuccaim vannak már hosszú évek óta így öltözöm.


De a magadfajta emberektől kirázna a hideg is.

Sosem akarnék magamnak olyan párt aki a fekete ruháimat meg a testemet látja csak bennem. Meg az is taszítana aki ennyire beakarna szabájozni, hogy neki öltözködjek.

Aki csak egy üres pózt lát ebben nem pedig az ehhez köthető zenéket meg gondolatokat az unalmas társaság lenne a szamomra.


A tahó beszólogatós emberek véleményét már megtanultam kizárni de az pl zavarna ha valami kattos csávó elkezdene velem ismerkedni próbalni az utcán.


A hozzászólásokban jelenlévő általánosításhoz meg tárgyiasgatáshoz pedig no komment. Csak annyi hogy nem minden goth/punk/rocker stb emberke nimfomán. Miért kell ennyire általánosítani?

Ez olyan mintha azt mondanád minden szőke nő buta vagy minden szőke svéd. Nevetséges

2021. jún. 5. 09:20
 37/40 anonim válasza:
Az első kettő cuccal tele van a Bershka, meg Hottopic meg a többi, semmi extra. A harmadik meg goth stílusú, azok a csajok meg rondák meg dagadtak, bottal nem piszkálnád meg, ha nem vagy igénytelen. De olyat, mint az első kettő, bárhol találsz, persze ha te is elég jól nézel ki.
2021. jún. 5. 16:03
 38/40 anonim válasza:

8

Addig nem gáz,hanem fiú :D

2021. jún. 7. 15:06
 39/40 anonim válasza:
egyedi….lol
2021. jún. 10. 07:53
 40/40 anonim válasza:
#8 nyugi én is
2021. nov. 19. 12:40
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!