Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi az előnye annak, ha az...

Mi az előnye annak, ha az ember barátnője fiatalabb / idősebb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl. egy 19 éves fiú egy 20-22 éves vagy vagy 15-16 éves lánnyal? Legfőképpen saját tapasztalatokat várok.

2021. jún. 5. 13:32
 1/6 anonim válasza:
Saját tapasztalat, hogy a kor csak egy szám. Voltam idősebb és fiatalabb lánnyal is, egyik se működött. A fiatal félt, titkolt, az idősebb meg önző volt. Szóval mindegy, nem ez alapján lesz jó vagy rossz.
2021. jún. 5. 13:51
 2/6 anonim válasza:

25 volt a párom, amikor én 17 és összejöttünk. Engem a szüleim féltettek, hogy ki leszek használva, meg ilyensmi. A barátaim viszont bólogattak, hogy érettebb vagyok a koromnál és nem is tudnának elképzelni kamasszal.

Ez a kapcsolat már 3,5 éve tart :) mindennek van előnye és hátránya, de mi már annyira összeszoktunk, hogy nem tudnám megmondani, hogy anno mi volt.

2021. jún. 5. 15:19
 3/6 anonim válasza:

A kor az egy szam.

Nekem (sokkal /3evtol tobb/) fiatalabb lány NEM KELLENE !


Az a lany aki idosebb fiuval van az egyszruen apakomplexusos.

Az a legjobb ha egyidosek vagytok vsgy max 2 ev.. ha a nő idosebb max 5 evvel az is oke.

2021. jún. 5. 16:30
 4/6 anonim válasza:
Rohadtul nem jó ha egyidősek vagytok. Meg ha a nő az idősebb! A pasi legyen vagy 10 évvel idősebb! Az a normális. Totál gyerekes ez az osztálytárssal járok mert nem ismerek semmit a világból, egy 0 életű szar vagyok és irigylem mások életét ezért mimdenkit lebetegezek aki másképp gondolja és még élete is van -hozzáállás!
2021. jún. 5. 23:44
 5/6 anonim válasza:
#4. Te bolond vagy. Hogy lenne már jó 10 év kulonbseg???
2021. jún. 6. 12:08
 6/6 anonim válasza:

Szerintem is pont hogy az oké(bb), ha a nő a fiatalabb, és a pasi idősebb akár 5 évvel is. (Azért szokott ilyen lenni, mert egyrészt egy kapcsolatban általában a férfi a domináns fél, na az hogy mutat már, ha egy 10 évvel fiatalabb fiúcska akarja hordani a gatyát a kapcsolatban? Másrészt pedig a legtöbb nő nem apakomplexusból választ nála idősebb párt, hanem a legtöbb fiú tizenéves korban még nem túl érett, ezért választják a lányok az idősebbeket, akiknek már igénye van egy komoly kapcsolatra). Az nagyon furcsa ha egy fiú nála idősebb - főleg 10 évvel- nőkkel jár. (de ha ez esik neki jól, akkor egészségére) Az viszont nálad nem számít anyakomplexusnak, kedves 3? :)

És egyébként is, ha szeretik egymást mégis mit számít, hogy mennyi a korkülönbség?

Pl. egy negyven és egy ötven éves kapcsolatánál már nem is olyan feltűnő a korkülönbség, és ahogy haladunk a korral felfele annál nagyobb különbségek vannak. De amíg 10 éves az illető - függetlenül attól, hogy fiú vagy lány- addig az tényleg elég furcsa, ha egy 15 évessel jár.

De én azt mondom, hogy teljesen mindegy, ki és mennyivel idősebb, ha a kapcsolat mindkét fél számára megfelel.

2021. júl. 3. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!