Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az itteni férfiak kínjukban...

Az itteni férfiak kínjukban és halálrángatózásukban próbálkoznak itt ismerkedni vagy tényleg történt valaha is olyan a történelem folyamán, hogy sikerült itt összejönniük nővel?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 04:13
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy nagy elánnal ezerrel lerohanják meg bepróbálkoznak a nőknél és naponta több tucat kérdést is kiírnak. De olyat még nem láttam sosem és hallomásból sem hallottam még, hogy sikerült volna bármi is...
2021. jún. 7. 04:14
 2/25 demin117 válasza:

Próbálkozni mindig lehet.


Bár én nem tudok olyanról, hogy ezekből lett volna bármi is.

Az meg, hogy miért... ki tudja.

Talán ez nekik az utolsó hely, ahol még nem érte őket kudarc (de persze ez nem biztos... csak egy példa volt).

2021. jún. 7. 04:42
 3/25 anonim válasza:
Csak a levelezgetés megy, és mikor kiderül, nem Casanova a partner, köddé válás.
2021. jún. 7. 05:28
 4/25 anonim válasza:

PUA trükk.


Itt sipítoznak, hogy mennyire nyomorultak, hátha megszánja őket valami vagdosós, lelkibeteg csaj.


Akit aztán 1-2 dugás után dobnak.

2021. jún. 7. 05:29
 5/25 A kérdező kommentje:

#4


Hát akkor elég ócska trükk 🤣 Nőtől sajnálatot várni olyan, mint magyar építőipari kisvállalkozótól bejelentett munkát...

2021. jún. 7. 06:08
 6/25 anonim válasza:

Nem, ez csak szánalmas vergődés a részükről.

Egyetlen esetet jegyez fel a történetírás tudománya, amikor is az 1800-as évek végén egy krónikus, végstádiumú kangörcsben szenvedő, a visszatartott gempatúltengéstől százkilósra feldagadt, ragyásképű istállófiúnak sikerült a Gyakorin felszednie egy kikapós, léha műlovarnőt, de később kiderült, hogy a menyecskének sokkal nagyobb dákója van, mint a lónak.

Később Einstein is foglalkozott a problémával, és élete alkonya felé egy ízben Princetonban a diákjai előtt kijelentette, hogy: "Isten nem játszik kockajátékot... a Gyakoris nők pedig nem fognak játszani a pöckötökkel, kistáskák." - majd felírta ugyanezt egyenlettel is, de azt nem értette senki.

2021. jún. 7. 06:11
 7/25 anonim válasza:
Igen, vannak sokan, akik itt jöttek össze, még házasság is lett belőle. Ezért kell rohadtul vigyázni, mit írsz ki.
2021. jún. 7. 06:24
 8/25 anonim válasza:
Hú #6 minden elismerésem a tiéd, hogy korán reggel képes vagy ilyen levezetést összehozni. :)
2021. jún. 7. 06:38
 9/25 anonim válasza:

Kérdező te szoktál ilyet? Vagy csak úgy otthon, szoktál "halálrángatózni"?

Vicces vagy ám, tudod-e?

2021. jún. 7. 07:25
 10/25 anonim válasza:
Én múltkor összejöttem innen egy csajjal, de 2 hét után kivágott, mint macskát szarni. 27/F
2021. jún. 7. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!