Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az itteni férfiak kínjukban...

Az itteni férfiak kínjukban és halálrángatózásukban próbálkoznak itt ismerkedni vagy tényleg történt valaha is olyan a történelem folyamán, hogy sikerült itt összejönniük nővel?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 04:13
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Egyszer tök poénból kiírtam egy posztot ide, nem is vettem komolyan. De egy 1 éves kapcsolat lett belőle. 1 év után ért véget. 25F vagyok a csaj meg 19N.


Hihetetlen ez a rosszindulat a kérdés alatt.

2021. jún. 11. 20:40
 22/25 anonim válasza:

Előző vagyok, meg maga a kérdés is elég rosszindulatúnak érződik.


Annyiból izgalmasabb a fórumos ismerkedés, hogy először az illető személyiségét ismered meg. Írásból rengeteg dolgot le lehet szűrni.


Tinder meg ilyenek az húspiac, ahol mindenki kinézet alapján "dönt" (értsd: ítél el) mindenkit, pár másodperc alatt. Az nem ismerkedés, hiszen magáról a személyről semmit sem tudsz meg. Szerintem a Tindert is úgy kéne megcsinálni, hogy először beszélgetés, és csak utána képcsere.


Van egyfajta misztikuma, hogy nem tudod egyből kivel beszélgetsz, de ha képcsere után kiderül, hogy nem tetszik, akkor se vesztettél sokat. Legalább megismertél néhány új nézőpontot, személyiségjegyet amit az illető esetleg felhozott a beszélgetésben.


Persze aki elkeseredett az az élet minden területén az lesz, nem csak itt. Szóval fölösleges az általánosítás.

2021. jún. 11. 20:58
 23/25 anonim válasza:

Nekem lett innen egy nagyon jó barátom, csak sima barátság, ő fiú én lány. Nem lehetetlen, csak ritka. És nem is önsajnáló kérdés volt ami miatt elkezdtünk beszélgetni.

Általában akkor tud működni ez ha valaki tényleg nem csajozás/pasizás szándékkal beszélget itt, hanem csak a beszélgetés a lényeg, a másik személyisége, nézőpontja stb. És ha van összhang is akkor mehet tovább, facebook pl, aztán tali.

2021. jún. 12. 23:52
 24/25 anonim válasza:
Szerencsére vannak még értelmes emberek is itt. Igaz, hogy marha kevesen. 🤣🤣🤣
2021. jún. 13. 08:59
 25/25 anonim válasza:
itt senki nem jött össze senkivel,kamu
2022. dec. 23. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!