Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Másfél éve vagyok viszonzatlan...

Másfél éve vagyok viszonzatlanul szerelmes. Kőkeményen. Hogy lehet ezt elfelejteni? Hogy lehet ebből kijönni? 37 éves vagyok, Ő 42 éves férfi.

Figyelt kérdés
Sajnos párja van, de sosem volt házas. Velem is beszélget, aranyos, kedves, de ennyi. Nem bírom már.

2021. jún. 11. 20:33
 1/7 anonim válasza:
Próbálj felkészülni a párkapcsolati GYÁSZ időszakra. Jobb ötletem jelenleg nincsen, de nem elképzelhetetlen, hogy Valaki - rajtam kívül - használhatóbb tanácsokkal szolgál. Pl. olyasvalaki, aki volt hasonló helyzetben.
2021. jún. 11. 20:54
 2/7 grafno válasza:
Kerülni kell a celszemelyt. Lefoglalni a szabad perceket amik elvonjak a figyelmet az illetorol. Idő is fontos.
2021. jún. 11. 20:57
 3/7 anonim válasza:

Ha felejteni akarsz, én egyetlen megoldást ismerek - szakíts meg vele minden kapcsolatot. Kétszer lettem dobva egymás után, ugyanazon nő által. Vele szerettem volna leélni a hátralévő életemet.

Nagyon megborított, de miután megbizonyosodtam róla, hogy ő már nem ugyanúgy érez irántam, megmondtam neki, hogy innentől kezdve ne keressen, én se fogom. Kellett hozzá vagy fél év, meg egy futó kapcsolat egy másik nővel, hogy könnyebb legyen, de még így másfél évvel később is rossz, ha eszembe jut. Annyi a különbség, hogy már jóval ritkábban jut eszembe egyáltalán, illetve ez már csak amolyan rossz érzés, nem szenvedős. 43/f

2021. jún. 11. 21:11
 4/7 anonim válasza:
A legkönnyebb, ha megszakítod a kapcsolatot. Ha ez nem lehetséges, vagy nem szeretnéd, akkor azt tudom mondani, az ábrándozásoknak vess véget! Azok nagyon rossz hatásaal tudnak lenni ilyen helyzetekben. Amikor érzed, hogy kezdenék, kapd rajta magad, és mond, hogy STOP!, és kösd le magad valamivel. Az elején nagyon nehéz lesz. De aztán nem fogod már olyan rosszul érezni magad az érzéseid miatt, nem lesznek annyira kínzók.
2021. jún. 11. 22:09
 5/7 anonim válasza:
A legjobb, ha teljesen kizárod az életedből, aztán meggyászolod a kötődésedet, ami sajnos mindig is irreális volt.
2021. jún. 12. 00:33
 6/7 anonim válasza:
Mi az úristenbe vagy szerelmes? Abba h kedves?
2021. jún. 12. 09:27
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Hozzásegített egy EGÉSZSÉGES döntéshez valamelyik a válaszok közül?


1-es válaszoló voltam.

2021. jún. 12. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!