Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerelmes vagyok nagyon.. De...

Szerelmes vagyok nagyon.. De akit szeretek, nem tudom hogy tanácsos lenne beismerni az érzéseimet Félek ha elmondim mit érzek akkor Akaratom ellenére elüldözöm magam mellől. Mi lenne a helyes? 21F

Figyelt kérdés
Ss
2021. jún. 14. 13:33
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Kevés az infó. Bővebben ha objektív tanácsot szeretnél.
2021. jún. 14. 14:10
 2/27 anonim válasza:
Majd ha lehiggadsz, kissé máshogy látod majd a helyzetet. Várd meg, míg a szerelmed tárgya beismeri majd az ő hasonló érzéseit irántad, majd akkor lépj. Kellemetlen pofára esni.
2021. jún. 14. 14:14
 3/27 anonim válasza:
2-es és mi van ha a testvére vagy az unokatestvére akibe szerelmes? Ezért kértem, hogy írjon bővebb infót amennyiben nem akarja hogy találgassunk, kombináljunk a lehetséges válaszok között hülyeséget vagy sem.
2021. jún. 14. 14:17
 4/27 anonim válasza:
És kivel akarsz ismerkedni, hogy ebbe a kategóriába írtál?
2021. jún. 14. 14:24
 5/27 A kérdező kommentje:

A lány nem a családfámba tartozik, szomszédos településen lakik. Egyenlőre csak találkozgatunk, beszélgetünk a másikkal, 5 találkozón túl vagyunk. Mindketten full szinglik vagyunk,és kölcsönösen tetszünk a másiknak, csak a lány még nem tart ott hogy bele vágjon velem egy kapcsolatba, nemet se, de igent se mondott rám.

Én nagyon beleszerettem a lányba és nincs perc hogy ne járna a fejemben az emléke. Aránylag nehezen szerető típus vagyok, és meg halnék ha nem jönne össze vele semmi.

2021. jún. 14. 14:32
 6/27 A kérdező kommentje:

Rettegek attól hogy elrontok valamit kettőnk közt.

Szeretnék helyes útbaigazítást kérni, mivel jelenleg a rózsaszín ködtől nem látom át a helyzetet.

2021. jún. 14. 14:38
 7/27 anonim válasza:
Akkor hagy még időt neki mielőtt elmondod, de majd mond el neki, de legyél türelmes. Egy-egy csalódás után időre van szüksége az embernek míg készen áll egy kapcsolatra. Van amit nem lehet siettetni.
2021. jún. 14. 14:41
 8/27 anonim válasza:
Írtad tetszetek egymásnak de a lány még nem áll készen a kapcsolatra. Vannak olyan típusok akik csak úgy képesek kapcsolatra ha előtte barátok jobban megismer lelkileg is és barátságból léptek kapcsolati szintre.
2021. jún. 14. 14:43
 9/27 anonim válasza:
Ha nem mondod el, akkor nemhogy nem üldözöd el, de meg sem kapod.
2021. jún. 14. 14:45
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a helyes, attól is tartok egyébként hogy az idő múllásával a lelkem egyszerűen ráhagyja a dolgot és spontán kiszeretek a lányból. Képes vagyok ilyesmire bármennyire is szeretek valakit, ha túl sokat kell rá várnom akkor egyszerűen belül meghal ez a dolog, mikor esély lenne rá akkor még én nem akarok semmit. És gyakorlatilag nem ért semmit az egész.
2021. jún. 14. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!