Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha egy pasi kulturáltan...

Ha egy pasi kulturáltan leszolit az utcán, elmondja, hogy szívesen megismerne, benne lennél egy későbbi találkozóban?

Figyelt kérdés
A tali nem kötelez semmire, csak azért lenne, hogy jobban megismerjétek egymást.

2021. jún. 14. 18:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha tetszik külsőre is,akkor igen.
2021. jún. 14. 18:30
 2/12 anonim válasza:
Attól függ, hogy szimpatikus vagy-e, hogy ő foglalt-e, esetleg sokkot kapott-e, mert amúgy szociális fóbiája van. Szóval valószínűbb, hogy nemet mond még akkor is ha jól nézel ki, ha meg csúnya vagy akkor max akkor jön össze, ha sikerült egy nagyon magányos/kapcsolatfüggő lányt kifogni, aki kb bárkivel összejönne, aki egy kis figyelmet szentel neki.
2021. jún. 14. 18:32
 3/12 anonim válasza:

Mondjuk úgy, adott esetben adnék neki egy esélyt, ha szimpatikus és nem vagyok kapcsolatban.

Meg természetesen csak biztonságos helyen és módon történö találkozásról lehetne szó.

2021. jún. 14. 18:38
 4/12 anonim válasza:
Nem. Nem ismerkedek utcán.
2021. jún. 14. 18:42
 5/12 anonim válasza:

Én mindig így ismerkedem.

És nem kesobbi talalkozas hanem ott es akkor elhivom valahova.


#4. Ilyen vilagban elunk, akkor hol ismerkedsz? Ez nem semmi.

2021. jún. 14. 20:21
 6/12 anonim válasza:

5-ös:

Társkeresőn.

2021. jún. 14. 20:22
 7/12 anonim válasza:

#6.

Csak es kizarolag annyit mondj meg hogy melyiken mert ahol en probalkoztam 10bol 8 meleghez tartozott..


Amugy azt se ertem..mert ha tetszik valaki akkor az utcan is tetszik miert nem adnal neki eselyt? Ilyen vilagot..

2021. jún. 14. 20:24
 8/12 anonim válasza:

7-es:

Én több normálison is fenn voltam, de végül az Első találkozás.hu volt a befutó.

És azért nem, mert semmit nem tudok az illetőről. Nekem fontos, hogy tudjam azon adatokat, amiket kötelező megadni társkeresőn, és lássam az adatlapján ahogy kiéli kreatív lényét.

2021. jún. 14. 20:28
 9/12 anonim válasza:

#8.Ez netto baromság.

Szemelyesen is betud mutatkozni sot meg jobban is !

Én szemely szerint utcan szorakozohelyen stb ilyen helyen ismerkedem nagy sikerrel.. Tarskereso stb ilyen hulye oldalakon nem. Szemtol szembe a legjobb gyorsabb nem kell huzni az időt stb..

Szeretnem latni az arcod mikor olyan ferfi megy oda hozzad aki amugy tetszik neked de te elkuldod hogy lepjen fel a tarsekersore es ott irjon neked:DDDDD

2021. jún. 14. 20:31
 10/12 anonim válasza:

9-es:

Miért nem tudod elfogadni, hogy nekem ez így fér bele?

Én nem kezdtem el szapulni a technikádat, míg te az én álláspontomat "nettó baromságnak" nevezted. Könyörgöm, legalább kulturáltan próbáljuk egymás nézeteit is elfogadni, ha már úgy teszünk mintha kíváncsiak volnánk rá.

2021. jún. 14. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!