Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nyugati országban is a pénzre...

Nyugati országban is a pénzre mennek a nők?

Figyelt kérdés
Itt Magyarországon, és a hasonló "szegény" országokban szerintem nem kell azon vitázni, hogy a felsőbb kategóriás nők vagy csak a pénzre mennek, vagy két ugyan olyan helyes férfi közül a szegényet vagy a pénzest választják... De mi van nyugaton, pl Svájcban (és nem a svjácba kijáró örömlányokra gondolok), a nőkkel? Ott elvileg mindenkinek van pénze német prémium autókra, azzal akkor nem lehet felvágni, és gondolom alapból mindenki stabilan áll anyagilag, akkor miért kellene még a nőknek, ha nekik is van?

2021. jún. 15. 00:10
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Nyugati országban is a pénzre mennek a férfiak?


Itt Magyarországon, és a hasonló "szegény" országokban szerintem nem kell azon vitázni, hogy a mindenféle kategóriás férfiak vagy csak a pénzre mennek, vagy két ugyan olyan jó nő közül a szegényet vagy a pénzest választják... De mi van nyugaton, pl Svájcban (és nem a svjácba kijáró örömfiúkra gondolok), a férfiakkal? Ott elvileg mindenkinek van pénze német prémium autókra, azzal akkor nem lehet felvágni, és gondolom alapból mindenki stabilan áll anyagilag, akkor miért kellene még a férfiaknak, ha nekik is van?

2021. jún. 15. 00:32
 2/25 A kérdező kommentje:
ja, mert a férfiakat pont a pénz érdekli a nőkben :DDD ennél sokkal egyszerűbb ösztönlények vagyunk azért...
2021. jún. 15. 00:38
 3/25 anonim válasza:
Bizony, ösztönlények, hehe :D
2021. jún. 15. 00:50
 4/25 anonim válasza:

Persze, nyilván megdugni bárki jó.

Na de kapcsolatra csak olyan nő kell nektek, akit jól le lehet húzni.

2021. jún. 15. 01:05
 5/25 anonim válasza:

Nem, nem. Csak magadból indulsz ki, kedves 4.

Legalábbis nekem nem fontos, hogy gazdag legyen, csak hogy nő legyen. Őszintén szólva eddig el sem képzeltem, hogy olyan nővel legyek, aki gazdagabb nálam.

2021. jún. 15. 01:13
 6/25 anonim válasza:

Felmérések alapján a nőknek 90%-ban többet számít a másik fél anyagi állapota, mint férfiaknak.


Lehetsz egy baromi ronda kocka gyerek is, de ha 300 ezer felett van a havi kereseted akkor a nők szemében felértékelődsz. Ha ugyanez a gyerek 150 ezret keres, akkor már bottal se nyúlnának hozzá.


Ez a "fejlett" nyugat. Keleten nem számít ennyire a "státusz".

2021. jún. 15. 01:22
 7/25 A kérdező kommentje:
#5 lehet én is rosszul gondolkodtam eddig, mert egy percig nem érdekelt valaha is hogy egy nőnek mennyi pénze van, tőlem a tescoban is pucolhatná a budikat ... Sőt, még jobban becsülném is mint azokat az aranyásókat akikre a kérdés irányul :D
2021. jún. 15. 01:23
 8/25 anonim válasza:

"Nem, nem. Csak magadból indulsz ki, kedves 4."


Nő vagyok, és abból a rengeteg pénzéhes paliból indulok ki, akiket volt szerencsém látni. Sokkal pénzéhesebbek, mint a nők, és még egy nőstény majommal is összeállnak, ha abból anyagi haszon származik.

Sokkal kevesebb pénzéhes nőt ismerek, mint pénzéhes férfit.

2021. jún. 15. 04:09
 9/25 anonim válasza:
Igen
2021. jún. 15. 05:11
 10/25 anonim válasza:

Tudod mit utál MINDEN (igen, a nyugatiak is) nő?

Azt a férfi felfogást, hogy a párválasztás pénzorientált.


Valahogy én nem csodálom, hogy nincs barátnőd. Lehetsz bármilyen jóképű vagy vallhatod magad bármilyen intelligensnek, amíg ez az általánosítgatás meg nőgyűlölet megy a fejedbe, addig valóban értéktelen vagy egy rendes önbecsülettel rendelkező nőnél.

2021. jún. 15. 05:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!