Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdeklem azt a fiút, aki...?

Érdeklem azt a fiút, aki...?

Figyelt kérdés
Barátomnál voltam egy asztali szerepjátékon. Találkoztam egy fiúval a játék során. Másnap bejelölt, és rám írt, hogy beszélgessen, milyen volt a játék, hogy éreztem magam és hasonlók. Elhamarkodott lenne bármilyen következtetést levonnom ebből? Leginkább ismerkedésben járatos lányok véleményére vagyok kíváncsi, de fiúk is írhatnak, csak kérlek jelezzétek!

2021. jún. 15. 17:51
 1/7 anonim válasza:

Előfordulhat, hogy hírtelen fellángolásból megtetszhettél neki, mert nem kízárt feltételezés.


Ha minél sűrűben ír rád, akkor már nagy valószínűséggel megtetszhettél neki.

2021. jún. 15. 18:01
 2/7 Sárkánysömör válasza:

Szia Magam is szerepjátékozom asztalin így tudom, hogy egy lány mennyire ritka egy ilyen összejövetelen. Lehet, hogy csak kíváncsiságból írt és kérdezgetett, esetleg ha nem ismert és nem úgy lettél bemutatva, hogy xy barátnője akkor lehet, hogy valóban tapogatózik.


Szerintem nyugodtan válaszolj amíg nem tolakodó vagy túl nyomulós.

2021. jún. 15. 18:18
 3/7 anonim válasza:
Nem kell tulgondolnod, a fiuk / ferfiak az esetek 90%-aban azert kezdemenyeznek, mert tetszel nekik.
2021. jún. 15. 18:57
 4/7 anonim válasza:
Pontosan. Kezdeményez? Megfogtad valamivel. Tökmindegy mivel. Ha vevő vagy rá, menj bele és legyél nyitott felé, ne zárkózz el. 23/F
2021. jún. 15. 21:55
 5/7 anonim válasza:
Szerintem csak érdekelte, hogy szakmailag valóban hogy érezted a játékban benne magadat.
2021. jún. 15. 23:45
 6/7 anonim válasza:
Hat ha megint ir, akkor aha.
2021. jún. 16. 00:14
 7/7 anonim válasza:

Mit játszottatok? És hol?


Olyan régen játszottam asztali szerepjátékot! :O

2021. jún. 16. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!