Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedésnél előny vagy...

Ismerkedésnél előny vagy hátrány ha fiatalabbnak nézek ki a koromnál 4 évvel, 21 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Főként 15-25 éves korosztály válaszát várom

2021. jún. 26. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok és szerintem hátrány
Lány vagyok és szerintem előny
Lány vagyok és szerintem nem számít
Fiú vagyok és szerintem hátrány
Fiú vagyok és szerintem előny
Fiú vagyok és szerintem nem számít
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ha lány vagy nem, ha fiu vagy igen.
2021. jún. 26. 11:47
 2/13 anonim válasza:
Mármint lányként előny, fiuként hátrány.
2021. jún. 26. 11:48
 3/13 anonim válasza:

Szia! Üdvözöllek!

Fiú vagy lány vagy?

A kor az csak egy szám.

Lehetsz akár 20 évesen is érett, tapasztalt. Ahogy 35 évesen is lehetsz kicsit éretlenebb a kortársaidtól. Ezzel semmi baj. Ne akarj megfelelni másoknak, add önmagad. Mint mondtam a kor az egy szám. Ettől nem leszel se előnyben sem hátrányban. Tudni kellene illetve látni személyesen hogy hogy is festesz. Ha erre adsz nekem lehetőséget megköszönöm és a kérdésedre valaszt adok. Én egy testileg is és szellemileg is érett fiatal férfi vagyok.

2021. jún. 26. 11:50
 4/13 anonim válasza:
Biztos hogy négy évvel nézel ki fiatalabbnak? Nem csak 1312 nappal?
2021. jún. 26. 13:06
 5/13 anonim válasza:

Ha fiú vagy és csajozni akarsz, akkor előgy ha idősebnek nézel ki. Huszonévesek inkább a harmincasokkal jönnek össze alkalmira. Ha körbe kerdezel mindenki azt mondja, hogy idősebb pasit szeretne. Ha kiderűl, hogy akár 1 évvel is fiatalabb vagy, akkor már majdnem, hogy esélytelen a dolog. Én éretebbnek nézek ki így sikerült álmaim nőjével egy alkalmi, de ő is azt mondta, hogy csak idősebbek voltak neki és nem is szeretne fiatalabbal. Én kivétel voltam. De rengetegen ezen a véleményen vannak. Talán itt gyakorin van egy két ártatlan lányka aki azt mondja nem így van.

22/f

De van egy kis szakállam és a szememen latszik az érettség.

2021. jún. 26. 13:08
 6/13 anonim válasza:
huszonéves csajok idősebekkel akarnak összejönni negyvenesek meg szívesebben kufircolnal huszonéves srácokkal.
2021. jún. 26. 13:15
 7/13 anonim válasza:

Hát egy fiúnak mindenképp hátrány, ha 21 évesen még csak 17-nek néz ki, hacsak nem 15-16 körüli a barátnője, vagy egy olyan lány, aki kifejezetten a kisfiús srácokra bukik. :D De egy 17 éves forma is lehet nagyon cuki meg nagyon helyes, nem feltétlenül jelent rosszat, ha fiatalnak néz ki.

Lányoknál nem hiszem, hogy ez ennyi idősen probléma lenne, de persze ott sem mindegy, hogy milyen 17 évesnek néz ki... Mert pl. ha egy csaj már elmúlt 21, de közben úgy néz ki, mint egy kislány, egy gyerek, akkor az normális esetben egy 25 éves pasinak nem fog bejönni, csak ha perverz kicsit...

2021. jún. 26. 13:19
 8/13 anonim válasza:

Én 18 éves vagyok, és 26-28nak szoktak gondolni a csajok, egy nő volt úgy hogy azt mondta szerinte 32 vagyok. Ehez nálam az játszik hogy kigyurt vagyok és jokepu.

Az hülyeség hogy idősebb..nem igaz

Ha tetszel neki nem fogja erdekelni hogy akar tobb évvel fiatalabb vagy.hülyeség.

Egy tőle idősebb is lehet éretlenebb mint ahogy egy tőle fiatalabb is lehet érettebb.

Az a nő aki azt mondja csak idősebbel nála az apakomplexus jelen van és/vagy teljesen idióta.

2021. jún. 26. 14:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy fiú vagyok.
2021. jún. 26. 21:21
 10/13 anonim válasza:
Nyugi kiderult hogy az vagy.
2021. jún. 26. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!