Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 29 éves férfi,keres 18-32...

29 éves férfi,keres 18-32 éves nőt? Ismerkednék Kínai Japán Mongol nővel :)

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 17:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
Te 29 évesen mit akarsz 18 éves kislányokkal szórakozni? 25-35 az egészséges intervallum, szerintem arra gondoltál.
2021. jún. 27. 18:05
 2/11 A kérdező kommentje:

18 év az már felnőtt,egyszer élünk,Az idő ketyeg az élet inden egyes pillanatát ki kell használni...

Ha nem akar ismerkedni nem kell, nem kötelező,ha az ember meg szereti a másikat, akkor azt nehezen választható el, szerintem mindenki saját maga döntse el mi az amit szeret...

2021. jún. 27. 18:17
 3/11 anonim válasza:

A 18 éves lánynak tapasztalt idős férfi kell. A lányok hamar érnek, nem? Ne becsüld le a nőket, had döntsenek a saját életükről, nem kisfiúk kellenek nekik. Őket idéztem.

28/F

2021. jún. 27. 18:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Na igen ebben igazad van...
2021. jún. 27. 18:24
 5/11 anonim válasza:
Egyébként miért pont kínai, japán, mongol? Nem mintha ne lennének ott is szép nők, de magyar szerintem több van körülötted, nem? Azok között is akad jó.
2021. jún. 27. 18:38
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen akadnak szép nők, de valahogy az Ismerkedés nem jön össze :)

Hát nem tudom,mi a baj,de minden lánynak megvan a maga igénye,ahogyan nekem is...

Eddig még nem jött össze semmi..

Hát vannak szép nők, akiket szeretek, ezért írtam Kínait,Japánt meg Mongolt :) De, ha Magyar jön azt se bánom! :)

2021. jún. 27. 18:43
 7/11 anonim válasza:
Érthető. Hajrá, sok sikert! 👌 Egyébként ilyenkor kis kezdőbetűvel kell írni, mert melléknév. Mint ember, mondod, hogy kínai, japán, mongol, magyar. 😁 Az ország nagy kezdőbetűs. No hate, csak mondom. De sok sikert, talán találsz valakit! ^^
2021. jún. 27. 19:22
 8/11 anonim válasza:
Ha esetleg nem bírsz az ázsiai nők rohamával, akkor párat küldj nekem is :)
2021. jún. 28. 15:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Senki?
2021. júl. 15. 14:00
 10/11 dornstadter válasza:

Tényleg komolyan gondoltad/gondolod, hogy pont ezen az oldalon találsz kínai, japán, esetleg mongol nőket.

Kínaira még egy hajszálnyi esély talán van, na de a többiek... Szerinted hányan élnek Magyarországon akik jól beszélnek magyarul ÉS ​pont még látogatják is ezt az oldalt?

Inkább próbálj meg eljárni olyan helyekre ahol előfordulhatnak. Pl. ezen országok éttermei, kulturális intézetei, nagykövetségek környékey stb.

2021. júl. 15. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!