Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinder kitiltott, hiába...

Tinder kitiltott, hiába regisztrálok új telefonszámmal akkor sem megy. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Két számom van, dual sim-es telefon.

Mindkettővel kitiltott. Most, miután a másikkal is, megpróbáltam egy harmadik sim kártyával (külföldön voltam, helyi kártyát vettem mert árban jobban jártam) és nem ment.

Ez a szám még új és ki vagyok tiltva. Lehet, hogy az eszköz vagy a google fiók alapján tiltott amelyiket az Android használja?



Egyébként fogalmam sincs miért kaptam a tiltást, főleg hogy a második tiltás előtti hetekben csak időnként felléptem, de nem is írtam senkinek sem. A képek normálisak szabályosak voltak.

Így szabályt szegni is nehéz.


Az első tiltást sem értettem, de most még csak nem is írtam.



Mit lehet tenni hogy ha visszakapni nem is fogom a fiókot, legalább totál új telefonszámmal működjön?


Köszi!



2021. júl. 21. 12:16
 1/5 anonim válasza:
Írj nekik a rend kedvéért de én nem használnám többé ha vissza is kapod a fiókod.
2021. júl. 21. 12:35
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolom ezer év alatt sem válaszolnak.


Miért nem használnád?

2021. júl. 21. 12:38
 3/5 anonim válasza:
Miert ne valaszolnanak? Miert nem ezzel kezded hogy irsz nekik ha nem jogos a tiltas?
2021. júl. 21. 13:33
 4/5 anonim válasza:
Lehet tévedésből tiltottak. Én face fiókkal jártam így egy másik azonos (egy a betű eltérés) nevű fiókot akartak kitiltani, hát egy a betűvel többet írt az admin és engem tiltott le. írtam levelet kértek egy pár ezt azt hogy bebizonyítsam nem az az illető vok és feloldották a tiltást.
2021. júl. 23. 22:34
 5/5 anonim válasza:
dögöljön meg a tetves tinder engem is kitiltottak ok nélkül, büdös mocskos férgek. bojkott
2023. márc. 3. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!