Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lehetnék spontánabb...

Hogyan lehetnék spontánabb ismerkedésben? Mindig pár perccel utána jut eszembe frappáns válasz amikor már nincs jelentősége... F26

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 17:25
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nekem egyszer azt mondta egy nőci mikor probalkoztam nala h gyakoroljak. Azt tettem.

Megérte

2021. júl. 23. 17:46
 2/12 anonim válasza:
Egészen konkrétan milyen élethelyzetben kellene elhangzania annak a frappáns válasznak? Tudnál rá példát mondani?
2021. júl. 23. 17:51
 3/12 anonim válasza:

Én mondok neked egy jot.

Ha pl megkerdezi hogy

-mit tudsz?

- azt inkabb nem mondom el..tudod miert ? Mert en nem dicsekszek csak cselekszek. Nem szajhos vagyok. De ha erdekel h mit tudok menjunk el kettesben egy csendes nyugis helyre es megtapasztalod hogy mit tudok.


Na pl itt is pirul egy nő.


Vagy.

-neked mar sok bnőd volt?

-tudod en nem a mennyisegre hanem a minosegre hajtok.


Vagy.

Olyan szep vagy hogy ilyen jo not csak ritkan latni de te kozejuk tartozol.


Esetleg..

Barcsak lehetnék kesztyud hogy simitsam arcod..


Erre gondolsz haver? Ilyen mondatok? Vagy hogy?


F

2021. júl. 23. 17:55
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát ilyesmi ja . kösz.

Inkább az érdekel hogy hol tudok gyakorolni de nem élesben nőkön égetni magam? Ezt megoldottátok valakivel esetleg?

2021. júl. 23. 17:59
 5/12 anonim válasza:

Csak is élesben nökön

Vagy menjel oda csávokhoz ha gondolod bar az nem az en asztalom abban segiteni nem tudok🤣

HeteroF

2021. júl. 23. 18:01
 6/12 anonim válasza:
Amit a 3-as írt az nagyon szar duma, nincs benne semmi frappáns, se vicces. Borzasztó.
2021. júl. 24. 10:55
 7/12 Laylah válasza:

Egyetértek nőként, a 3-asban semmi frappáns nem volt, de még humoros sem. Az elsőre azt írta, hogy pirul tőle egy nő, de max. a bent tartott röhögőgörcstől.

Normális nőt nem fogsz tudni levenni azzal a lábáról, hogy azt firtatod, mennyire megraknád. Erre senki nem kíváncsi.

2021. aug. 17. 13:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Laylah, akkor neked melyik típusú beszélgetés jön be ismerkedésnél?
2021. aug. 17. 14:09
 9/12 Laylah válasza:
Elmondani elég nehéz, de úgy jellemezném, hogy intelligens flört, egymás "agyának húzása". Pl. magas labdák adogatása, lecsapása.
2021. aug. 17. 17:23
 10/12 A kérdező kommentje:
Laylah köszi:) Ez így átjött szerintem mire gondolsz. Ezt imádom amúgy:) És ez már az élesedős beszélgetés amikor a tüzet csiholjátok hogy fellobbanjon. De én a megnyitásra gondoltam az elejére amikor még új a lány, arra a sorsdöntő 5 percre. Amikor létrehozod a kommunikációt és ez elég illékony ezért ügyesen kell fenntartanod, egy-egy mondaton múlik folytatódik-e, megfogod-e.
2021. aug. 17. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!