Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! lenne kedvetek...

Lányok! lenne kedvetek ismerkedni egy helyes de végtelenül,szerény sráccal😅? 17f

Figyelt kérdés

Na nem vagyok ám,ilyen nagyképű,csak felakartam hívni magamra a figyelmet.

Nem gondolom magamat helyesnek,átlagosnak,de még rondának sem,lényeg elfogadóm magamat minden hibámmal és erőségemel.

Rendszeresen járok gyúrni edző terembe,mert szeretnék sportosabb lenni,egyáltalán nem vagyok elhízva pont jó alakom van ahhoz,hogy normálisan tudjak fejlődni az a test építésbe.

Szeretek a barátaimmal lógni,ha gondolod mesélek egy két izgi storyit 😉.



A többi amit rólam tudni kell,

legyen meglepetés

Ha elnyertem,tetszésed ne haboz írni 🙂

Lényeg,hogy 15nel ne legyél fiatalabb és 19nel ne légy idősebb.

Trollok kérlek kimélyítek 🙏🙏

Értem én azt,hogy tök jó valkin levezetni a feszültséget,de komolyan ismerkedni szeretnék lehetőleg lányokal 😅.



2021. júl. 25. 20:48
 1/8 anonim válasza:
Milyen céljaid vannak a testépítéssel? Mennyire veszed komolyan? Bocsánat, csak szörnyen érdekel a téma. 😅
2021. júl. 25. 21:00
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék testépítő lenni csak így tudtam

megfogalmazni 😂.

De viszont a gyúrás az élet vittel,soha nem fogom aba hagyni.

2021. júl. 25. 21:26
 3/8 A kérdező kommentje:
1# hat tudód benéz nálam egy kis diszgráfia
2021. júl. 25. 21:27
 4/8 anonim válasza:
A teljesen egyértelműen fake kérdést nem, de a normális választ törlik. Üdvözöllek a gyakorikerdesek oldalon! :D
2021. júl. 25. 21:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig nem az 😀
2021. júl. 25. 21:54
 6/8 anonim válasza:
Miért nem írsz helyesen?
2021. júl. 25. 22:26
 7/8 anonim válasza:
írj, ha gondolod, bár én nem vagyok az a nagy sportember, úgyhogy lehet, hogy nem engem keresel...
2021. júl. 26. 09:00
 8/8 anonim válasza:
Ok
2021. szept. 28. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!