Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Internetes társkeresés: ha...

Internetes társkeresés: ha olyan lány ír nekem, aki számomra nem szimpatikus, vagy akivel egyszerűen nem tudom elképzelni a jövőt, hogyan válaszoljak neki diplomatikusan úgy, hogy közben nem bántom meg őt?

Figyelt kérdés
A "ne haragudj, de nem vagy az esetem", túl direkt és bántó is tud lenni, a "ne haragudj, de azt hiszem mi nem egymást keressük" pedig őszinte ugyan, valahol szintén az. Szerintetek mi ilyenkor a megfelelő válasz?

2021. júl. 26. 11:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem vagyunk egy hullámhosszon, nincs meg az összhang, vagy ne haragudj, másféle társat képzeltem el magamnak, légy kreatív. 🙂
2021. júl. 26. 11:57
 2/11 anonim válasza:
Egyszerűen nem válaszolsz mint a társkeresős emberek 98%-a, vagy elbeszélgetsz vele amíg meg nem unja, vagy valamilyen formában leírod az igazat, az, hogy őt ez miként érinti az ő dolga nem a tiéd.
2021. júl. 26. 12:25
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha ő vette a fáradtságot, hogy írjon nekem, ráadásul mindezt kedves, és szimpatikus stílusban tette, nem tehetem meg, hogy nem válaszolok neki, hiszen ilyen, vagy olyan formában, de várja tőlem a választ. Igenis, hogy számít, hogy hogyan dolgozza fel magában - legalábbis nekem. Szavakkal sokszor nagyobb sebeket tudunk ejteni a másikon, mint egy kemény pofonnal. Ezért próbálok őszinte, de diplomatikus lenni vele szemben.
2021. júl. 26. 12:33
 4/11 anonim válasza:

Nekem a lány helyében egy "szia, úgy érzem,hogy mi nem egymást keressük, ne haragudj" bőven elég lenne. Egyébként pacsi neked, hogy ilyen megfontolt vagy! 🙂

27/N

2021. júl. 26. 12:41
 5/11 anonim válasza:
Amúgy nyílván ez a jellemző, hogy a lányok rádirnak, olyan mértékben, hogy ez zavaró legyen, miközben 4X-5X annyi hímnemű van az ilyen oldalakon és számolatlanul kapják a női regek a megkereséseket...
2021. júl. 26. 12:43
 6/11 anonim válasza:

VIsszaírnék, hogy "szia, úgy érzem,hogy mi nem egymást keressük, ne haragudj".


Ha már az emberek 99%-a paraszt a társkeresőn, hogy még egy "k* anyádat" sem tudnak válaszolni, akkor legalább te írjál neki vissza valamit.

2021. júl. 26. 15:41
 7/11 anonim válasza:

Szerintem a "mi nem egymást keressük" szöveg nagyon gyenge.

Te nem keresed őt.

Legyél őszinte.

2021. júl. 26. 16:58
 8/11 anonim válasza:
Vissza se jelöld xd
2021. júl. 27. 00:45
 9/11 anonim válasza:
Kérj pénzt, el fog tűnni.
2021. júl. 27. 18:03
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez tetszik :) Persze azóta már írtam neki, úgyhogy szerencsére túl vagyunk ezen - se haragot, sem pedig sértődöttséget nem keltettem benne. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. júl. 28. 13:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!