Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A badoo lányoknak ingyenes?

A badoo lányoknak ingyenes?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy szerintem a nőknek ingyenes a badoo Legalábbis ami a népszerűséget illeti nevezetesen fel dobálja a pasiknak a profiljukat dijtalanul. Sőt 100% am nem lenne forgás benne. És a pasik fizetnek h szem elé kerüljenek. Tapasztalat?
2021. júl. 27. 19:37
 1/5 anonim válasza:

A Badoo feldob egy csomó kamu női profilt, azzal, hogy a részleteket megnézni, meg a felhasználónak üzenni csak előfizetéssel tudsz.


Pár női felhasználó persze valós. A pasik egy része nyilván előfizet, és akkor meglátja hogy nem mind, de melyik igen.

2021. júl. 27. 19:53
 2/5 anonim válasza:

Szia!


A Badoon sok a kamu profil, legalább is a nagy részük nem igazi.

2021. júl. 27. 20:16
 3/5 anonim válasza:

Mind ugyanúgy néz ki és ugyanolyan buta.

Tegnap szakítottam meg az egy napos pályafutásom. Még mindig borzalmas platform. Kb 3-4 nőre nyomtam szívezést, vagy mi a szart,

és rájuk sem azért, mert annyira tetszettek, hanem mert a többi kétezerhez képes ők tűntek a kevésbé rossz választásnak...

Rosszabb mint a Tinder.

2021. júl. 27. 21:09
 4/5 anonim válasza:

Badoo mér régóta egy vacak. Iszonyatos sok a kamu profil és (véleményem szerint) sok az un. álprofil az előfizetések előremozdítása érdekében.

Egy fillért sem szabad arra az oldalra költeni.

Tinder a másik vacak. Profilok vannak, de lényegében igen kevés a mozgás.


Talán még a randivonal, ami értelmes, de ott is talán 20-30 mozog, a többi profilja csak úgy van.

2021. júl. 27. 21:15
 5/5 anonim válasza:
Regisztrálj nőként és nézd meg.
2021. júl. 27. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!