Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha egy lány. Fényezi magát,...

Ha egy lány. Fényezi magát, hogy milyen nagyszerű, és hogy milyen jó meg minden. Akkor oltsam be inkább, vagy pedig dicsérjem azért?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik.. De néha napján eléggé viszi magát, hogy mennyire király csaj stb stb.. 😀 van egója.. nem tudom mi lenne a helyes.. ha inkább oltanám ilyenkor.. de akkor lehet bunkónak tartana. Vagy pedig ha egyet értenék vele... De az pedig olyan papucsos.. mi a helyes ilyenkor??
2021. júl. 28. 20:52
 1/7 anonim válasza:
bunkó
2021. júl. 28. 21:04
 2/7 anonim válasza:
Lehet önbizalomhiányos és leplezi.
2021. júl. 28. 21:38
 3/7 anonim válasza:
Helyre kell tenni és a lábaid előtt hever majd
2021. júl. 28. 21:40
 4/7 anonim válasza:
Ha nekem ilyet mond valaki, megfordulok s szó nélkül otthagyom. Tahókra nem pazarlom az időmet.
2021. júl. 28. 21:50
 5/7 anonim válasza:

Én is szoktam "fényezni" magam, hogy milyen istenkirály vagyok de általában csak poénból és utána megy az oltogatás vagy versengés ki a királyabb.


Hogy a lánynak mik a szándékai max. te tudhatod, szarkasztikusan beszél-e vagy nem. Kicsit belekóstolhatsz a puddingba pár csípősebb visszaszólással hogy lásd hogy reagálna oltásra.

Dicsérni semmikép se dicsért, mert ha poénkodik akkor ciki, ha komolyan gondolja akkor nem kell senki egóját fényezned.

2021. júl. 28. 22:35
 6/7 anonim válasza:
Ha latszik, hogy ego is van mogotte, akkor en lerombolnam azt az egot.
2021. júl. 28. 23:10
 7/7 anonim válasza:
6: wtf az ego létezése nem probléma max a beképzeltség. Hadd legyen már szerencsétlen lánynak önbizalma
2021. júl. 28. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!