Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ismerkedés esetén lányok Ti mennyire vagytok érdeklődőek?

Figyelt kérdés

Sokan nem szeretik a facebook-ot. Írtam egy csoportba, ahova válaszolt egy lány, aki szimpatikus volt. Gondoltam írok neki, ezt meg írtam neki is, elfogadta a beszélgetést. Mondta nem zavarok. Beszélgettünk 1 órácskát, de igazság szerint, ő semmit nem kérdett felőlem. Aztán 2 napra rá megint írtam, érdeklődtem kérdezgettem..de ő megint csak semmit nem tett hogy fent maradjon a beszélgetés. Aztán lényegében mind két alkalommal amolyan, elköszönés nélküli semmis vége lett. Mit gondoltok?

Normális válaszokat légyszives. Köszönöm.

Magamból kiindulva, ha nekem szimpatikus valaki, és én is szeretnék ismerkedni vele, akkor kérdezgetnék ezt azt azért. Magyarán kölcsönös lenne az érdeklődés. Nem? csak akkor azt nem értem miért fogadta el idegenként a beszélgetést, amiben ráadásul nyiltan leírtam hogy szimpatikus volt.


2021. júl. 29. 01:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Igen, de személyesen.

Lehet, neten nem érted el az ingerküszöbét.

2021. júl. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Unatkozik, és azt várja hogy valaki majd szórakoztatja, de ő amúgy lexarja telibe.. ennyi.
2021. júl. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem mindenki nyílik meg könnyen. Most egy ilyen ember mihez kezdjen? Ha kapásból elutasítja a beszélgetést, akkor „miért nem akar megismerni, mi alapján dönti el, hogy nem akar, ha nem tud rólam semmit”. Ha kényszeríti magát, hogy témákat dobjon fel egy vadidegennek, az erőltetett.
2021. júl. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Az esetek 80-90 százalékában egyszerű a sztori, te egy vagy a rengeteg közül akivel "írogat". Tudom, mert tudom. A legtöbb csaj egész holdudvart tart maga körül az online világban, és a kis lihegő buksikat kedvére válogatja.

Hidd el ha ignorálod, egy idő után magától fog rád írni mikor éppen nem lesz egy buksi sem online, csak te.

2021. júl. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4 ik hsznek: Ez a lány nem. Nem olyan sem a facéja sem a lány maga. Ilyen kis szolidnak fest. Visszafogottnak. Semmi élet a facén sem. Szóval.. nem hiszem hogy olyan nagy udvarlógárdát tart. De kétségtelen elhiszem hogy sokan ezt csinálják.
2021. júl. 29. 06:14
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Es szerinted csak teged erdekelnek a szolid, visszafogott lanyok? Megnyugodhatsz, hogy ot is gyakran megtalaljak, mint ahogy te is megtalaltad.


Amugy meg nem keltetted fel az erdeklodeset es raadasul meg papucsot is jatszol ferfi helyett, ami annyira nyero kombo, hogy tuti nem fog ezek utan keresni. Ha felkeltettem volna az erdeklodeset es nem mindig te kezdemenyeznel, akkor idovel o is keresne, de ez itt nem fog megtortenni.

2021. júl. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem is csak unatkozik és jót tesz az egójának, hogy valaki érdeklődik felé. Minél hamarabb hívd el egy találkozóra, ha nem akar, akkor felejtős.
2021. júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hsz-t. Nem hivom sehova mert nem olyan a helyzet...nem látom értelmét. Konkrétan semmit nem mozgatott meg, gondolok itt egy hozzám fűzött kérdésre sem...azért ha érdeklek egy lányt azt észrevenni. Nála teljes passivitás volt. Ha valami apró kölcsönösség lett volna hívnám :) meg am nem most volt mar pár hónapja csak eszembe jutott.
2021. júl. 29. 07:56
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

valoszinuleg csak kedves/jofej volt a csaj, szeret beszelgetni, de nem akar ismerkedni, mert annyira nem erdekled, de bunkosagnak erezte volna, ha lekoptat azzal, hogy ‘szia, nem ismerkeded/nem tetszel’.

vagy az is lehet, eloszor szimpatizalt veled, aztan rajott rovid beszelgetes utan, hogy megsem erdekled.

2021. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Interneten 10 -ből 9 lány azt csinálja, hogy 4 - 5 levél után eltűnik...

Azt hiszed, hogy csak veled beszél, közben pedig 7 - 8 csávóval ugyanígy flörtöl, mint veled... Vagy te leszel a befutó vagy nem... Ha talál nálad jobbat, akkor nem... Én ezt már meguntam, és én is lazán állok a dologhoz, és beszélek párhuzamosan 4 - 5 lánnyal. Valamelyik majd összejön!

Az internetes társkeresés férfiként olyan, mint rgy szerencsejáték! Ha szerencséd van nyersz, ha nem akkor így jártál...

Eddig egy lány volt itt, aki korrekt volt. Elkezdtünk levelezni, és eltűnt 3 napig. Képcsere is volt.

Aztán megírta, hogy ne haragudjak, nem velem van baja, csak közben összejött innen az oldalról valakivel. De, legalább korrektül megírta, nem eltűnt, mint a sok nyomorék... Ezt becsülöm benne! Pont ezért sok boldogságot kívántam neki!

2021. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!