Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik szeretnek netflixen sorozatokat/filmeket nézni angolul, 18-22 év között vannak, nőiesen viselkednek/öltözködnek,175cm alatt vannak, egyetemen tanulnak, hosszútávú kapcsolatot szeretnének, és egy normális srácra vágynak?

Figyelt kérdés

Normális alatt amúgy azt értem, hogy nem veszekszik, hanem próbál mindent megbeszélni, tisztel téged, elfogadó, aranyos, kedves és nincsenek mentális problémái (pl nem depis).



Nem célom az ismerkedés egyelőre, csak kíváncsi vagyok, hogy vannak-e itt ilyen lányok. Szavazást meg azért csatoltam, mert nem írtam magamról és aki így vakon nem kommentelne, mert fél, hogy random srácok meg én is zaklatnám, az még anonimabb tud lenni.



2021. aug. 1. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
43 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Ilyen lányok csak a Netflix filmekben vannak.
2021. aug. 1. 17:18
 2/24 anonim válasza:
Nincs pénzem Netflixre szóval ez bukta.
2021. aug. 1. 17:25
 3/24 A kérdező kommentje:

Első, létezni biztosan léteznek, mert ismerek is ilyet, az már más kérdés, hogy neki éppen a lányok jönnek be:D Tinderen is sok ilyen csaj van amúgy, de ha minden exedtől azt kapod, hogy valóságban jobban nézel ki, mint képen, akkor tinderes ismerkedés igen csak kilőve.

Szóval biztosan léteznek, csak kérdés, hogy gyakoriznak-e páran közülük.

2021. aug. 1. 17:26
 4/24 anonim válasza:
Van! Egy biztos, csak az foglalt! Én csaptam le rá, még tavaly! 😉 igaz ő nem netflixen filmezik, hanem inkább kalózkodik.
2021. aug. 1. 17:27
 5/24 A kérdező kommentje:
Kettes, ha letorrentezed magadnak angolul a netflixes sorozatokat, az csak plusz pont és az is számít:D
2021. aug. 1. 17:28
 6/24 A kérdező kommentje:
De.mázlista valaki:O sok boldogságot nektek négyes:) itt ismerkedtetek meg?
2021. aug. 1. 17:28
 7/24 anonim válasza:
A felsorolt feltételekből rám 3 igaz, azt már a képzeletedre bízom, hogy melyik 3.
2021. aug. 1. 17:29
 8/24 anonim válasza:
6! Igen! Egy kérdésnél összevesztem vele, és után dühömben ráírtam egy privátot, amire visszaírt, aztán kibeszéltük amin összevesztünk, meg, hogy kinek mi a neve a valóságban, hol lakik, mit szeret csinálni stb. utána akkor küldtünk FB profilt, meg telószámot cseréltünk, és pár hét múlva találkoztunk is -mondjuk ez körülményes volt mert messze lakott. és így indult.
2021. aug. 1. 17:31
 9/24 anonim válasza:
Jól van, nem kell itt vagánykodni, hogy van kit dugnod.
2021. aug. 1. 17:32
 10/24 anonim válasza:
9! Pajtás a kérdező kérdezte, én meg válaszoltam!
2021. aug. 1. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!