Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook társkereső feldobhat...

Facebook társkereső feldobhat engem olyan ismerősömnek, aki facebookon nem ismerősöm és le is van tiltva facebookon?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 13:04
 1/8 anonim válasza:

Ha le van tiltva akkor elvileg nem. Ha ismerősöd lenne akkor is csak akkor látnátok egymást ha mindketten secret crush-ra állítjátok egymást.

De amúgy nekem például nincs is ilyen funkció facebookon (mármint a társkereső) pedig elmúltam 18, erre valami ötlet valakinek?

2021. aug. 5. 13:20
 2/8 anonim válasza:
Nem dobhat fel.
2021. aug. 5. 16:42
 3/8 anonim válasza:
#1 csak telefonról érhető el, ott próbáltad?
2021. aug. 5. 17:57
 4/8 anonim válasza:
#3 Jep
2021. aug. 5. 20:08
 5/8 anonim válasza:
Nem dob fel nyugi
2021. aug. 6. 12:58
 6/8 anonim válasza:

1: szerintem figyeli a Google kereséseidet a FB. Nekem az egyedülálló jógások meg teniszezők után dobott fel egyszer FB társkereső reklámot, és azt nyitottam meg.

Ez csak egy tipp. 🙂

2021. aug. 11. 22:46
 7/8 anonim válasza:

Ez nem szerinted van így, hanem tény.

Nem csak a kereséseidet, hanem amit beszélsz az okostelefon mellett, marketingcélokra felhasználható. Olvasni kéne az apróbetűs részeket is.

Ha egésznap egy porszívóról beszélsz az okostelefonod mellett, vagy egy termékről megnevesítve, mondatba foglalva, fel fogja dobni hirdetésben.

2021. aug. 11. 23:10
 8/8 anonim válasza:

7es vagyok, itt egy élő példa videóban, (előny ha beszélsz angolul,de ha nem,akkor kapcsold be a feliratot, és az autómatikus fordítást.)

https://www.youtube.com/watch?v=zBnDWSvaQ1I


Rengeteg példa van a neten ezekre, és ha figyeled,te is észreveszed a hirdetéseidben és a beszélgetéseidben a hasonlóságot.

2021. aug. 11. 23:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!