Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő aki senkinek...

Van itt olyan nő aki senkinek se kell?

Figyelt kérdés

Mindegy ki az és hol lakik.

Csak ide válaszolyatok ne privátba.


Kiváncsi lennék a másik oldal nehézségeire.


25f



2021. aug. 5. 16:30
1 2
 1/20 anonim válasza:
Válaszolyás heeeeee
2021. aug. 5. 16:32
 2/20 anonim válasza:

Attól függ "kell" alatt mit értesz. A férfiaknak akik ronda nőket akarnak dugni egyszer aztán otthagyni mint kutya a szarát lehet kellenék.

Egyébként meg nem.

2021. aug. 5. 16:42
 3/20 A kérdező kommentje:
És mi ennek az oka?
2021. aug. 5. 16:46
 4/20 anonim válasza:

Én arra lennék igazán kíváncsi, hogy honnan szedted, hogy a válaszolni igéből valaha is "válaszolyatok" lesz. Mégis hogy az életbe lett ez ipszilonos jé?

Akkor első szám második személyben te úgy használod, hogy válaszoly? Ne haragudj, de ha egy intelligens nővel társalogsz és azt fogod írni neki, hogy "válaszoly" akkor ne csodálkozz ha röhögve otthagy, esetleg letilt (én letiltanálak egyből). Bocs, de ezen fennakadtam. Azt még néha meg bírom érteni, hogy egyes főneveknél nem mindig egyszerű eltalálni, hogy J vagy Ly, na de egy olyan igénél, mint a "válaszolni"...... Szerintem előbb tanuljál még egy kicsit, utána nőzzél... Vagy te ilyen tanulatlan benkő vagy? Egy normális, intelligens nő nem igazán fog szóbaállni veled ezt garantálom 😂😂😂😂

2021. aug. 5. 16:47
 5/20 anonim válasza:

Néha akad itt 1-2, és imádják ezt a szerepet.

Olyan mint a kis farkú incelek közössége. Ők is imádnak azok lenni, mert így van mire fogni mindent is.

2021. aug. 5. 16:47
 6/20 A kérdező kommentje:
4. Igen nekem többek között azért nem lessz soha senkim mert buta vagyok. Ez van, nem mintha nekem ez tetszene.
2021. aug. 5. 16:54
 7/20 anonim válasza:
3: ronda vagyok, hülye és a személyiségem se valami kellemes. Nem lesz nekem senkim de ez van, nekem már mindegy, leszek macskás néni 😺
2021. aug. 5. 17:01
 8/20 anonim válasza:
7# Gondolom veled próbáltam ismerkedni egy hete, aztán egyszer csak soha többé nem válaszoltál, mert nem erősítettelek meg a hitrendszeredben.
2021. aug. 5. 17:11
 9/20 anonim válasza:

4: rosszúl tudod, és a "haragudj" is rosszúl írtad.

Helyesen, haragudly.

2021. aug. 5. 17:15
 10/20 anonim válasza:
8: Nem, nem velem. Ismerkedni itt amúgy se szeretek, a hitrendszeremhez meg nem kell külső megerősítés.
2021. aug. 5. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!