Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki hosszútávú kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Én fiúként próbálok barátnőt találni már szinte mindent megpróbáltam (buli, osztály/munkatárs, leszólítás, társkeresők stb.), inkább kevesebb sikerrel. Kedves, romantikus, 20 éves srác vagyok. Aki tud valami megoldást vagy ő is hasonló cipőben jár, az jelentkezne valamilyen módon?

2021. aug. 8. 22:09
1 2
 11/15 anonim válasza:
#10: Azt írtad, "légy kedves minden lányhoz/nőhöz". A kedvesség meg a tisztelet nem feltétlenül ugyanaz. Tisztelettudó akkor is lehetsz, ha kimért vagy. Ha boldog-boldogtalannak kedveskedsz, az egy idő után vissza fog ütni. Mi értelme van válogatás nélkül kedvesnek lenni mindenkivel? Ráadásul ha egy csaj megtudja, hogy egy fickó mindenkivel kedves, akkor mire fog gondolni? Arra, hogy "mindenkivel kedves, tutira csak fel akar szedni mindenkit, nagy nőcsábász lehet". Vagy arra, hogy "ez mindenkinél így próbál bevágódni?". Tegyük fel, hogy van egy közösség, a tagok között ott van Mari és Józsi is. Marinak bejön Józsi, aki a közösség összes nőtagjával kedves. Mari látja, hogy Józsi minden nővel cseverészik, meg persze vele is. Mire fog gondolni Mari? Arra-e, hogy "ó, biztosan odáig van értem", vagy arra, hogy "a francba, engem is csak barátnak tart, mert velem is ugyanúgy elcseveg, mint az összes többi csajjal"? Gondolj bele, a legtöbb ember tök másként viselkedik azzal, aki bejön neki, akitől többet akar, mint azzal, aki(től) nem. Aki könnyed csevegő, az sokszor pont annak a társaságában némul meg, akiért dobog a szíve. Vagy aki egyébként néma, az sokszor pont a neki tetsző ember közelében kezd el sokat beszélni. A lényeg az, hogy aki tetszik neked, azzal valószínűleg teljesen másképp viselkedsz, mint a számodra közömbös emberrel. Olyan egyébként sincs, hogy valaki mindenkivel folyamatosan kedves legyen, főleg ha nem is ismeri a másikat. Nem kell mindenkivel kedvesnek lenni, elég azzal, akitől akar valamit, a többiekkel meg legyen mértéktartóan udvarias.
2021. aug. 9. 20:22
 12/15 anonim válasza:
11. Ennyi energiát nem fektettem még tehenekbe,te se tedd
2021. aug. 10. 00:08
 13/15 anonim válasza:
#12 Te még azoknak se kellesz bro, törődj bele.
2021. aug. 10. 02:36
 14/15 anonim válasza:
ha te mondod bizonyára úgy van, sok sikert a tehenekhez. ha már más nem jut
2021. aug. 10. 16:25
 15/15 anonim válasza:
Na sikerrel jártál?
2021. aug. 11. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!