Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves nők/hölgyek! Lenne-e...

Kedves nők/hölgyek! Lenne-e esetleg kedve valakinek ismerkedni egy 28 éves, pszichésen beteg és kövér fiatalemberrel, akinek még soha nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Tudom, nem éppen előnyösek a fent leírt tulajdonságok, de gondoltam, azért megpróbálom. Szerepet játszik a kérdés közzétételében továbbá az a tény is, hogy legjobb, ha elfogadjuk magunkat olyannak, amilyenek vagyunk, ha már tenni nem tudunk a betegségeink ellen, a gyógyszerezést leszámítva.

2021. aug. 17. 14:05
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
A koverseg ellen tudsz tenni.
2021. aug. 17. 14:28
 2/23 A kérdező kommentje:

14:28

A gyógyszer felborította a hormonháztartásomat és meghíztam, ördögi kör ez, mert csak gyógykészítmény szedése nélkül tudnék fogyni, nem segít itt a puszta akaraterő.

2021. aug. 17. 14:30
 3/23 anonim válasza:
Valami jó tulajdonságod van esetleg? A kövér pszichés beteg nem biztos hogy nyerő, de ha tudsz mondjuk gitározni, vagy szépen rajzolás, vagz mittomen,az már valamit javít a dolgon.
2021. aug. 17. 15:11
 4/23 anonim válasza:
3 kulturáltan tette a fel a kérdést, már helyből jóval többet tud mint a gyakorizók naygrésze.
2021. aug. 17. 16:17
 5/23 anonim válasza:

Ha gazdag vagy, akkor nem probléma még a skizofrénia sem!

Ezek a pénzre nedvesednek, nem rád...😂

2021. aug. 17. 17:02
 6/23 A kérdező kommentje:

15:11

Néhány pozitív tulajdonság (igaz, lesznek közöttük sima tényezők is):

- Jól (illetve helyesen) tudok írni.

- Szeretek természetfotózással is foglalkozni, sokak szerint egészen sikeresen.

- Odavagyok a hegyekben történő túrázásért.

- Régebben (hobbi szinten) éveken át madármegfigyeléssel foglalkoztam szabadidőmben, hamar megtanultam felismerni a hazai, vadon élő madárfajokat, a latin neveik is rám ragadtak, főleg a szárazföldi/nem vízi fajoké.

- Szeretek történelemmel kapcsolatos tartalmú könyveket olvasni.

- Zenei téren sok mindent meghallgatok, de kedvencem a metál (rengeteg alműfajával együtt).

2021. aug. 17. 17:07
 7/23 anonim válasza:

Szerintem az orvostársaim/és minden ember aki képben van, most fogják a fejüket, hogy a hormonháztartásra fogod a fogyást.

Ezt valami hülye orvos mondhatta neked, te pedig könnyebben elfogadtad ezt,hogy NEM FOGYHATSZ mint hogy elkezdenél sportolni,egészségesen táplálkozni.

Van köze igen a hormonháztartásnak a fogyáshoz, de a fizika törvényeinek nem mondhat ellent a hormonháztartásod... még ha nem is leszel szálkás csontos, biztos hogy tudsz fogyni. Nem bántásból mondom,de valaki jól átvert,te pedig bólogattál...

2021. aug. 17. 17:16
 8/23 A kérdező kommentje:

17:16

Értem én, viszont az étvágyat is fokozza.

2021. aug. 17. 17:42
 9/23 anonim válasza:
Erre van a mondocon.
2021. aug. 17. 17:47
 10/23 anonim válasza:

Persze... A gyógyszerektől lettél dagadék... Hány ilyet hallottam már, hogy valaki a saját igénytelenségét a gyógyszerekre fogja...!

Érdekes, a hobbijaid között nem látom, hogy űznél bármiféle testmozgásformát...🙄

A pizza, sütemények meg egyéb édességek azért mennek, mi...?

2021. aug. 17. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!