Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 18 éves sráccal ismerkedni...

18 éves sráccal ismerkedni valaki?

Figyelt kérdés

Miért akarj beszélni velem: szívesen beszélek mindenről, kellően szofisztikáltan és normálisan megfogalmazott mondatokban. Nem fogom felhozni már másnap a szexet és egyéb ilyen témákat. Ha eljutunk a randiig jobban fog érdekelni a szemed színe és a mosolyod mint az, hogy a melleid mekkorák. Azt mondják jó társaság vagyok, bármikor feldobhatom a kedved és meghallgatlak ha baj van. Jövő ilyenkor már informatikus leszek szóval még annyira hülye sem vagyok.

Pesti vagyok. Egy "hatalmas" hátrányom (már akinek hátrány), hogy alacsony vagyok.

Ha ezek után úgy érzed szívesen beszélnél velem, ne félj megdobni egy priváttal :D



2021. aug. 22. 19:03
 1/3 anonim válasza:

Ez egy hazugság!

Nem fog jobban érdekelni a szemszíne a melleinél. Ezt a nők is tudják, nincs is ezzel baj. Azzal van baj, ha valaki azt hiszi attól lesz szimpi, hogy "jófiút" kamuzik. Ezzel inkább teljesen hiteltelen lettél.

2021. aug. 23. 01:03
 2/3 anonim válasza:

Ugyan már.... Te nem tudsz semmit a férfiakról, csak jartatod itt a szádat.


Képzeld, vannak olyan pasik is, akik nem a nőknek a mellét kezdik el méricskélni amikor meglátják, hanem fontosabb nekik az arcuk, mosolyuk, kisugárzásuk.

Na meg nem utolsó sorban a belső értékeik.

2021. aug. 23. 05:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Na megszólaltak a férfiakról mindent tudó egyének
2021. aug. 23. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!