Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak átlagos külsejű,...

Vannak átlagos külsejű, képességű, anyagi helyzetű, normális családból jövő, rendes nők akik egyedül vannak hosszabb ideje és komoly kapcsolatot keresnek? Leginkább a 28-35 év közötti korosztály érdekelne. Én 35 vagyok a fentiek illenek rám.

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy ilyen 'kaliberű' nők is küszködnek e a társkeresési problémákkal vagy már mind foglaltak. Én hosszú évek óta nem találom a társam. Nem hibáztatom a világot, de az biztos, hogy mások az értékrendek manapság mint régen voltak és a média, a közösségi és az egész virtuális világ megváltoztatta az elvárásokat magunk és a másik fél felé...

2021. aug. 23. 06:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
Vannak, csak nem evek ota nem talalok part hamem par honapja :)
2021. aug. 23. 06:26
 2/12 A kérdező kommentje:

1-es akkor te nem ilyen vagy. Pár hónap az nem sok idő hidd el.


Főleg ha a régimódi életstílust vesszük amikor még egy életre köteleződött el egymás felé két ember.


Én olyanokra vagyok kíváncsi akiknek évek óta, netán sosem volt még kapcsolata.

2021. aug. 23. 07:10
 3/12 anonim válasza:
Volt/van pár régi barátnőm, aki ez a "kategória". Értelmiségi, egyáltalán nem ronda, önálló, még a családja is normális (szerető, de hagyja élni)... aztán mégse sikerül(t csak olyan 40 felett) fix párt találnia, addig meg ha voltak is kalandok vagyis csalódások, voltak köztük akár 2-5 éves szünetek is. Mondjuk amiben én a kudarc okát láttam, hogy vagy annyira szeretetéhesek voltak, hogy az alja (bolondok, ingyenélők, házasok) találta meg őket, vagy annyira kudarckerülők, hogy nem mertek nyitni senki felé (ez hol túlzott "egyedül is megoldom, minek nekem"-ben, hol túlzott félénkségben nyilvánult meg). 40-esként meg jött az új eresztés elváltakból és sajnos - tisztelet a kivételnek - a sikertelen "babaprojektek" helyetti kutyatartás.
2021. aug. 23. 07:48
 4/12 anonim válasza:
Az egész életre elköteleződésben az a hiba, hogy egyre kevesebb ok van elköteleződni. A lehetőségek megnőttek, az emberek képesek egyedül is fenntartani magukat. A párkapcsolat mindig megalkuvás, amit egyre kevésbé fogadnak el, mert egyre kevésbé kell azt elfogadni. Amúgy én nem vagyok régimódi, de nem hiszem, hogy el fogok válni. Ehhez szerintem nem kell régimódinak lenni.
2021. aug. 23. 07:49
 5/12 anonim válasza:
Nekem is írhatnak lányok!
2021. aug. 23. 11:12
 6/12 anonim válasza:
Én is ilyennek gondolom magam, 7 éve nincs párom, mondjuk nem is nagyon keresgélek.
2021. aug. 23. 13:04
 7/12 anonim válasza:
Csak kúrsz, uccsó?
2021. aug. 23. 17:36
 8/12 anonim válasza:
Azt sem szoktam :D
2021. aug. 23. 18:32
 9/12 Szössz*.* válasza:
Azt hittem már én vagyok az egyetlen aki ezzel a helyzettel küzd :D mondjuk "csak" fél éve vagyok egyedül, de már ez is nagyon soknak tűnik :(
2021. aug. 28. 22:28
 10/12 anonim válasza:

28 éves budapesti srácként én 18-28 év közti lányt keresek. A kérdező által írt tulajdonságokkal. Ha magadra ismersz, jelezd :)

Amúgy hajrá kérdező!

2021. aug. 29. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!