Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért kell ezt csinálni csajok?

Miért kell ezt csinálni csajok?

Figyelt kérdés
Egy társkeresőn küldtem képet valakinek,de nem ír vissza.E-mail cimre kuldtem,de ott se ir,meg a tarskereson se ir.Pedig online van.Megha dolga is akadt,tudja,hogy varom a valaszt....mindig ezt csinaljak a nok.Mond meg pazd meg,hogy ronda vagyok és ennyi...de ne játszmázz!

2021. aug. 30. 18:11
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Ezer üzenetet kapnak, és ezer ember várja tőlük a választ. Inkább szedd össze magad, és tanulj abból, hogy ők ilyenek, és le fognak szarni, és ne tőlük várd a változást, mert nem fognak semmiben sem változni.
2021. aug. 30. 18:19
 2/24 A kérdező kommentje:

Egy kover norol van szo gyerekkel...nem hinnem,hogy olyan sok uzenetet kap.

Megha sok uzenetet is kap miert gerinctelen?

2021. aug. 30. 18:22
 3/24 A kérdező kommentje:
Persze megint a ferfi a hibas...irjatok csak le csajok.
2021. aug. 30. 18:23
 4/24 anonim válasza:

Ez a válasz, a nem válasz.

Egyértelmű, hogy nem jössz be nekik, mert egyébként jelentkeznének.

Egyszerűbb, mint udvariasan ragozni, hogy miért és mi nem tetszik... de egyébként ez nem csak női specifikus.

Persze, egy kösz, de nem - mindenkinek beleférhetne..., csak vannak, aki ennyiből meg nem értenek.

2021. aug. 30. 18:26
 5/24 A kérdező kommentje:
En ertenek belolle.
2021. aug. 30. 18:29
 6/24 anonim válasza:
Neked meg mi bajod van? Nehogy már ezért kezd el rühellni a nőket. XD Egyszerűen nem jössz be neki, ennyi (feltételezem). Egyébként is elég tahónak tűnsz.
2021. aug. 30. 18:34
 7/24 anonim válasza:

"Persze megint a ferfi a hibas...irjatok csak le csajok."

Nem hibásnak tartalak. Csak olyat csinálsz, ami nem vezet eredményre. Ha leszar a másik ember, a TE érdekedben jobb, ha tudomásul veszel, és stratégiát váltasz. Én ezt csináltam, fiú vagyok. Az energiámat arra áldozom, amire megéri. 100ból 99 csaj flegma, üres, semmitmondó, nárcisztikus. Néha megfogom azt, aki értelmes és jó, ritkán összefutok ilyennel és máris sokkal könnyebb az egész. Olyan, mintha fiúval beszélgetnél. Értelmes, figyelmes, visszaír mindenre, kérdez.

2021. aug. 30. 18:34
 8/24 anonim válasza:
En se vagyok tul sikeres a csajozasban de be kell latnod hogy egyszerűbb nem valaszolni mint azt irni hogy nem jössz be. Akkor jönnenek a felesleges kerdesek, hogy de miert vagy menne a könyörgés, hogy adj egy eselyt.
2021. aug. 30. 18:34
 9/24 A kérdező kommentje:

ma 18:34

Te is tahó lennel ha vissza se írna Bred pitt semmit!

2021. aug. 30. 18:37
 10/24 anonim válasza:
Ezért nem társkeresőzök már. Mert mind ilyen senkiházi, bunkó! Semmirevaló kis hazudozók, álomvilágban éldegélnek stb... Ebbe sajnos bele kell törődni. És neked is. Várják az álom pasit. :-D Sok szerencsét kívánok hozzá! Legyenek boldogok, meg ilyen hasonló őrültségek... :-D
2021. aug. 30. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!